Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy az utolsó...

Létezik olyan, hogy az utolsó 3 hónapban nem hízik a kismama? Volt már ezzel más is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont akkor híztam, vagyis én fogytam, a baba meg hízott :) Szóval a tömegem lett több.
2011. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Disi ***** válasza:
Nálam is megállt a mérleg az utolsó 2 hónapban. Meg is ijedtem, mert azt mondta a dokim, hogy max 3 kilós babám lesz, és féltem, hogy nem gyarapszik rendesen. Végül 3.490-el született :))) Úgyhogy ő biztosan nőtt.
2011. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nem állt meg a hízás az első terhességnél, de sajnos akkor az első perctől kezdve zabáltam!

Olyan elképesztő étvágyam volt a terhesvitamintól,hogy ettem ha kellett ha nem, ráadásul süteményeket kívántam.

25 kg lett a vége, a lányom 2860 grammal született.


Most lassabb a hízás üteme, kíváncsi leszek hogy hogy alakul a vége, egy hét múlva lépek a harmadik trimeszterbe.

2011. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az utolsó 2 hónapban már nem nagyon híztam vagyis olyan 3kg-t összesen. Ezt ahhoz képest írom, hogy amúgy az egész terhesség alatt 20kg-t híztam. Szóval akkor az a 3kg az utolsó 2 hónapban már szinte semmi nem volt. :O
2011. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!