Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megerősítenétek, hogy kislányu...

Megerősítenétek, hogy kislányunk lesz?

Figyelt kérdés

már 2 UH-n is (ebből az egyik 4D) megerősítették, hogy kislányunk lesz. nagyon örülünk, mert csak fiúk vannak a családban, nekem is van egy kisfiam.

szóval képet is kaptunk a nuniról, tényleg a kisfiamé egész más volt, csak jól esne egy kis megerősítés, annyira hihetetlen, hogy kiscsajszink lesz.:)

köszönöm, ha válaszoltok!


[link]


2011. szept. 8. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, kislány!!
2011. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak annyit tudok mondani,hogy nekem fiam van és a kuki nagyon nem igy nézett ki uh-n :D
2011. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
punciiiiiii :)
2011. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van a lába között és lányt mondtak :)
2011. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok!!!!:) igen rögtön mondták a genetikai 18 hetesen is, hogy lány, de mondtam, hogy kizárt, keresse csak a kukit. persze kiröhögött a doki, aztán a 4D-n nem mondtam semmit, kb. a 3. másodpercben mondták, hogy gyönyörű kislány. nincs mese, el kell hinnem, főleg, hogy "bizonyítékot" is kaptunk.:)
2011. szept. 8. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kislány. :) Elég egyértelmű. Nálunk ugyanez van csak fordítva. Kislányom van és most fiam lesz és amikor megmondták, nem aludtam aznap éjjel mert nem akartam elhinni. :O
2011. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Fél éves ikerfiaim vannak,de remélem egyszer én is kapok egy ilyen képet a kezembe!
2011. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!