Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy bár...

Normális dolog, hogy bár eldöntöttük, hogy mi lesz a kislányunk neve, nem érzem azt, hogy ez a név illene rá?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen találtunk nevet ami mindkettőnknek tetszik (Eszter), de valahogy nem érzem azt hogy ő igazából Eszter lenne, fura őt így szólítani, mintha nem illene rá. Vagy hülyeség ezt ennyire túlparázni? 35 hetes vagyok
2011. febr. 15. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van még egy olyan név, ami mind a kettőtöknek tetszik akkor válasszátok azt, vagy legyen két neve a babának.
2011. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szülés előtti napon megkérdeztem a párom,hogy biztos ez legyen a neve?Mert én elbizonytalanodtam....Kinevetett!

Elejében nem is ált a számra a kisfiam neve,de ma már el sem tudnám képzelni más névvel!

De persze ha nagyon nem tetszik neked amit választottatok akkor még most változtassatok! :)

1 hónapos kisfiú anyukája

2011. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*állt
2011. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális érzés! És szerintem ilyenkor válassz másik nevet, amit ráillőnek érzel :)
2011. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondoljátok át mégegyszer és próbáljátok mondogatni a vezetéknevével együtt.

Ha nagyon nem megy, akkor még van időtök másik nevet választani.

2011. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én születése után se tudtam nevén hívni a babám... csak becézni.
2011. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam a lanyommal az utoso pillanatig Viktoria nevet akartam adni,amikor megszuletett es megkerdeztek mi lesz a neve a Barbarat mondtam pedig soha nem gondolta erre a nevre.Szoval biztos jo a megerzesed csak neked hamarabb van.
2011. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor válassz másik nevet. én is így voltam, sokáig úgy volt, hogy Noel lesz a kisfiunk, de nekem nem állt a számra, nem éreztem rá illőnek. aztán utána beugrott at igazi neve, és tudom, jól döntöttem, nem adnék neki ma sem más nevet!!!
2011. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam Levente lett most 7 honapos, nekem nem tetszett, de mikor ugy volt hogy betegen fog születni, párom kitalálta hogy legyen Levente, én ugy voltam ele hogy tök mindegy csak egészséges legyen, az lett, de nem bántam meg, söt ha ránézek, nem illik rá az András név.. nagyon aranyos kis Levim van:)
2011. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia .Ha nekem lányom lesz Eszter lesz ez biztos nagyon tetszik ez a név de én meg a fiuval vagyok így a férjem azt akarja Bálint legyen nem mondom hogy nem tetszik csak még furcsa de van még idő dönteni nekem az Ákos is tetszik
2011. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!