Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babakocsi legyen?...

Melyik babakocsi legyen? A3in1 multifunkciós, vagy a vízszintesig dönthető babakocsi?

Figyelt kérdés
Kinek milyen van?És hogy vált be?
2011. szept. 10. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de a mi a különbség? Multifunkciósakat nem lehet vízszintesig dönteni?

Bár még nincs meg a baba,mi már megvettük. Nem saját tapasztalat, de két ismerős is ezt ajánlotta, sőt nagyon elégedettek voltak vele,azért vettünk.

Nekünk ABC design 3 Tec van!

2011. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy nem az a 3 részes, hanem úgymond a régebbi fajta több fokozatban állítható babakocsi,ami újszülött kortól használható.
2011. szept. 10. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenképp a multit javaslom!

Nekünk volt egxy sima, aztán fél évcesen vettük meg a 3in1bent, és már bántam, hogy nem olyat vettünk rogön!


Ha megtehetitek én azt javaslom! :)


Úgyis venni kell egy hordozót a dönthető kocsihoz is, ha vinni akarjátok kocsival!


A másikban meg minden benne van!

2011. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Lehet,hogy hülyeség de az jutott eszembe hogy ha valahová megyünk kocsival akkor vinni kell legalább 2 részét,ugye a hordozót és a mózest is mert sokáig nem jó a babának ha a hordozóban van,és az autóút után abba áttenném ha megérkezünk.Kicsi autóban hogy fog elférni....A mózes összecsukható valamennyire?
2011. szept. 10. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
A hordozót muszáj leszel vinni,mert abban van a kocsiban a pici!:) És igen, viszed a mózest is! Szerintem a mózes nem összecsukható!
2011. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


A múzes nem összecsukható :(

De én pl nme vittem a mózest!

A hordozót bekötöm a kocsiba, mej mikor odaérünk kiveszem a vázat és rácsatolom a hordozót!Az más ha egész napos túrára mentek, de szerintem 1-2-3 órát akár a hordozóban is kibírhat!

Gondolj bele, ha az autóút lenne olyan hosszú :)


De kb fél éves korától (vagy ahogy ülni tud) már a sportrészt használod....ÉS az meg nme foglal nagy helyet összecsukva!


Nálunk mondjuk 4 hós korától tovább amúgy sem volt el fekve!:(

2011. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi időre mentek! Mert pár órát kibír a hordozóban, de napokra én nem hagynám benne!
2011. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez az, ami miatt mi nem vettünk 3in1 babakocsit...én is belegondoltam, hogy vinni a vázat, a mózest, plusz a hordozó a kocsiban.

De ez még nem is akkora gond, hiszen vannak olyan 3in1 babakocsik, aminek a sport része sem csukható kicsire(ezek azok, ahol a lábrész is emelkedik mikor a háttámlát hátradöntöd)Ez így nekünk sem fért volna el....

Azóta kijött egy 3in1 amit lehet megnéznék, mert nem tűnik rossznak(a sport rész csukható a vázzal, viszont a mózes így is nagy)

[link]

a legelső

Nekünk peg perego veneziánk van, már nem gyártják, használtan vettük, de nagyon jó, nagyon szeretem!!!!

peg perego uno a testvére, amit most árulnak, nem tudom mennyit szántok a kocsira,de szerintem ezt nézzétek meg, mert elég jó kocsi és a nagy kerekéhez képest kicsire csukódik és könnyű, vízszintesig dönthető

http://www.youtube.com/watch?v=wQpnPusdkpY

ja és átfordítható a tolókara!!

még ez se rossz, bár élőben még nem láttam

[link]


háát remélem tudtam segíteni:)

szerintem is át kell gondolni, én is nagyon szerettem volna 3in1 babakocsit, de a mi igényeinknek egy sem volt megfelelő...

2011. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek a dolgok miatt gondolkozom én is nagyon a babakocsi kérdésen!És hogy a tolókar nem fordítható,hanem két irányban lehet csatlakoztatni a részeket a kocsin.Ha a baba benne van akkor azt emelgetni,rakosgatni nem lehet egyszerű feladat pláne nem egy embernek...
2011. szept. 10. 09:27
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, igen nekem ez volt a másik ami nem tetszett, hogy nem a tolókar forgatható, hanem a részt kell megcserélni...ezt nem lehet kivitelezni szerintem, főleg nem a sport résznél,pedig ott a legfontosabb!!Ezért választottunk mi is hagyományosat, aminek forgatható a tolókara.
2011. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!