Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel hapciztam egy nakot...

Ma reggel hapciztam egy nakot és kicsordult belôlem valami. Nem tudom eldônteni hogy ez most magzatviz volt vagy pisi? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Lefûrôdtem azzal a tudattal hogy csak pisi volt és nem tudtam visszatartani. De akkor miért van az hogy ha picit felnyulok a hûvelyembe akkor nedves és picit krémes is?

Bizontalan vagyok mert kôzbe nem folyik belôlem..

Lehet hogy ma szûlôk?


38+4hkm


2011. aug. 16. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetett pisi, hüvelyváladék és magzatvíz is... Minden bizonnyal nincs otthon pH teszted (a magzatvíztől a pH tesztcsík méregzöld lesz), így ha biztosat szeretnél tudni, irány a kórház. Megnéznek, ha nem magzatvít, már jöhetsz is haza.
2011. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak megreped a magzatburok felül akkor több részletben lökődik ki folydogál,továbbra is észrevennéd.Ha alul akkor meg a mennyiség nem hagy kérdőjelet benned.Tegyél be egy papírzsepit,ha az elázik akkor víz.A víz nem marad a hüvelyben hanem kifolyik,szóval nyugi,és figyelj.
2011. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha magzatvíz akkor szivárgás esetén is nagy lesz a mennyiség, folyamatosan fog jönni. Eléggé egyértelmű lesz.


Mivel közben azt írod nem jön folyamatosan, így szerintem csak pici volt a hely.

2011. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad az orvosoddal. Lehetett pisi is, nekem a terhesség 3. harmadától, kb. a baba 6 hónapos koráig voltak vizelettartási gondjaim.
2011. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!