Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pelenkát érdemes előre...

Mennyi pelenkát érdemes előre megvenni a babának? Az ujszülött méret kb. hány hetes koráig jo?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 csomaggal érdemes a legkisebb méretből venni. Egyrészt a kispapa majd tudja az utánpótlást biztosítani, másrészt, ha a baba nagyobb súllyal születik, akkor nagyon kevés ideig lesz rá jó - vagy egyáltalán nem is:) - rokoni tapasztalatok alapján..
2009. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem előre csak 1 csomaggal vegyél.

Felesleges bespejzolni belőle, mert nem tudhatod, hogy az a pelus jó lesz-e egyáltalán a babádra. Nemcsak a méret számít, hanem a típus is.

Én se vásároltam be előre, csak egyfélét. Sajna az nem vált be, így jött a másik fajta. Az sem lett jó:S

Nagyon sokféle pelust kipróbáltunk ,mire rátaláltunk a babámhoz illőre.

2009. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!