Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, NAGYON FONTOS! Ugye nem...

SOS, NAGYON FONTOS! Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Voltam terheléses inzulinon,ahol ezek lettek az eredményeim:

Progeszteron: 33,6 nmol/L

Az inzulin értékeim: 60' 71,0 mIU/L, 120' 66,6 mIU/L


Pénteken és szombaton is csináltam tesztet,ami pozitív lett...tehát terhes vagyok,félek,hogy ezek miatt az értékek miatt elveszíthetem a babámat...kérlek segítsetek!!!hétfőn tudok csak dokihoz menni,ha ki tudok könyörögni a recepción egy időpontot...


2011. szept. 11. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, holnap már hétfő, első utad az orvoshoz vezessen, biztos fogsz kapni gyogyit, ami segít, bár bevallom én nem értek hozzá, de nekem a progeszteronom volt iszonyat alacsony, és hormonpótlással megmaradt a babám.
2011. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,a stressz tuti nem segít.Én innen drukkolok,biztos nem lesz semmi baj.Légy pozitív!
2011. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 11. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, holnap kezdj a dokinál, biztosan talál valami megoldást. Ne stresszelj ennyire, az is rengeteget árt a babának.
2011. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kívánom neked, hogy megmaradjon a baba!!


Ez inzulinrezisztenciának néz ki, gyógyszeres kezelés kell rá, mozgás és diéta.

Próbálj nem stresszelni, attól is ingadozik az inzulinszint.

2011. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat is :) szerintetek mennyi az esély,hogy megmaradjon a baba?

Az utolsó mensesem első napjától számítva pont ma vagyok 6 hetes terhes...

2011. szept. 11. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt mi laikusok nem tudjuk. Menj el dokihoz holnap, talán ad valamilyen gyógyszert. Nekem már a teherbeesés előtt kiderült az IR, így én már szedtem a gyógyszert amikor terhes lettem.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen.


36h km

2011. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is IR-em van. Akkor derült ki, amikor elmentem az első pocaklakó vizsgálatra, jó későn, mert vérezgettem menszi időben, és nem is gondoltam arra, hogy pocaklakóm van. 3 hónapos terhes lehettem, mikor először látott a doki. Az én babám hormonpótlás nélkül is megmaradt, ráadásul abban az időben még kőkeményen dolgoztam is (itthon, ház körül, akkor még építkeztünk). Szóval szerintem ha a babád élni akar, nem csak egy kósza szellem (bocsi, én így szoktam hívni a korán minket itthagyó babákat), akkor élni is fog :) De azért dokinál bizonyosodj meg mindenről, lehet nekem épp szerencsém volt, sőt....

34hkm

2011. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!