Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babámnak?

Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
6+2 hetes terhes vagyok.Kedd reggel volt enyhe barnás folyásom,rögtön hívtam a dokimat,aki Utrogestan hüvelykapszulát írt fel 2*2-t.Már aznap elkezdtem használni és el is múlt a barnázás. Ma reggel miután felhelyeztem az Utrot, észrevettem,hogy ilyen sárgás-világosbarnás folyásom volt.Jelenleg már elmúlt.Ez a kapszula miatt lehetett vagy menjek a dokihoz? Kérlek nyugtassatok meg! Félek!
2011. szept. 30. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem, ami kedden nem tudott kiürülni, az most ürült. Ha az utro nem hatna, akkor ugyanolyan erős lenne a folyás. figyeld továbbra is, de ne pánikolj.
2011. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármikor bármivel kapcsolatban bepánikolsz, hívd a dokidat és kérdezz. Ha hülyeségnek érzed, akkor is. Hiába nyugtatunk meg, ha belül továbbra is pánikolsz. Hívd fel és vagy berendel, vagy megnyugtat, h így ürül.És pihenj sokat!!!Minden rendben lesz!Gratulálok:-)))


8hónapos gyönyörű (utrogestannal megmentett)kislány anyukája

2011. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak igaza van.

Sokkal jobban jársz, ha kérdés kiírása helyett egyből felhívod az orvosod. Azért ő mégis csak biztosabb, mint az itteni válaszadók!


Én is sok kérdést írtam és írok ki, ami nem sűrgős :)))

Amíg terhes volt, szinte nem múlt el úgy 1 hét, hogy nem konzultáltam volna az orvosommal. 1-2 esetben áldom is az eszem, hogy felhívtam. Különben most nem lenne velünk a gyönyörű szép lányunk!

2011. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Gratulálok a babátokhoz!
2011. szept. 30. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Tünetmentes?
2011. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit túlaggódtam ezt a dolgot. A doki megnyugtatott,hogy a hüvelykapszula miatt volt az a kis folyás. Első baba lesz és nagyon félek,hogy minden rendben legyen. Azóta minden rendben van.
2011. okt. 2. 07:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább "aggódd túl",és kérj segítséget mint h valamit elbagatellizálj és abból baj legyen. Minden rendben lesz!:-)))
2011. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csütörtökön elvesztettem a kisbabámat!! Nem tudom feldolgozni,egész nap sírok.Már élni sincs kedvem!
2011. okt. 9. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Sírd ki magad, de fel a fejjel utána.
2011. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!


Nagyon sajnálom, ami veled/veletek történt. Nyugodj meg és sírd ki magad. Azt ne mond, hogy nincs értelme már így élni, stb...! Próbálkozzatok tovább. Tudom, nem egyszerű, mert érezted belül, vigyáztál, óvtad mindentől. Sajnos Ő nem volt annyira erős, hogy veled maradjon, de majd jön egy másik apróság, aki bearanyozza az életed hátralevő részét.


Hidd el, tudom miről beszélek. Én háromszor vetéltem egy és már mindent feladtam, mikor megfogant a lányunk. Teljesen váratlanul jött, már lemondtunk mindenről.

8 és fél hónapi a szívem alatt hordoztam, vigyáztam, óvtam még a széltől is :)))

Minden tökéletesen és egészségesen alakult, amikor hazafele szüleimtől autóbalesetünk volt. Vittek egyből a műtőbe. A mentőkocsiban minden szükségeset megcsináltak és a körülményekhez képest felkészítettek (szó szerint levetkőztettek) a császármetszéshez.

Páromat nem is láttam, azt se tudtam, hogy vele mi történt! Sírtam, fájt mindenem. Elaltattak...

Második nap este láthattam először a lányunkat. Egészséges lett, kutya baja se volt! Míg nekem kezem-lábam tört. Ahova néztem, mindenem szinte be volt kötve.


De! Most itt vagyok/vagyunk. Élünk mind a hárman, egészségesek vagyunk. Sosem tudom eléggé megköszönni a mentősöknek az igyekezetét, tudását! Az orvosom jelenlétét és az azonnali beavatkozását!


Én hálát adok a sorsnak, hogy végül minden rendbe jött!

2011. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!