Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy rám a legkisebb kismama...

Nagy rám a legkisebb kismama nadrág is, mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok,a pocim már elég nagy,gondoltam mostmár ideje venni valamit, mert már csak 1-2 nadrág van,ami nem szorít, rendeltem a vaterán,de az s-es is olyan óriási rám. még nem híztam,csak a hasam nőtt. 156 cm 47 kg vagyok.
2011. szept. 12. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj olyan nadrágot, ami ugyanakkora méret, mint a mostaniak, csak van pocakbetétje. Nem biztos, hogy fogsz egyáltalán hízni.
2011. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A C&A-s nadrágok jók lennének, mert ott létezik XS méret is az pedig 100% hogy jó rád,mert a nadrág része az tényleg kicsi nőknek való.


Vag ymegpróbálhatod még a Cora-ban, ott is szoktak jó nadrágok lenni.


Ezen kívül még az az öteletem van,hoyg vegyél kismama leggings-et, mert az feszülős fazon,tehát tuti jó lesz rád, és a hasat is tartja, és akkor ahoz valami kis szaladgálós papucs/vagy cipő jó meg valami tunika felső.

2011. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
varras egy mostani gatyódba betétet
2011. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én a nacikat ugy hordtam h nem gomboltam és cipzároztam be és kimamaövet hordtam.(bandázs)
2011. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem voltam nagyon hajlandó költeni ilyenekre.1 kismama pulcsit vettem, meg 1 nagyobb számú mellényt.(Főleg télen voltam terhes)Nadrágot egyáltalán nem vettem, a farmerjaim is rám jöttek egész végig.Ami szorított egy kicsit hasnál, ott ki gomboltam a legfelsőbb gombot..
2011. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sima gumis derekú nadrágokat hordok.

33 km

2011. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a bandázst. Így tudod hordani a már meglévő nadrágjaidat. Én is így csinálom.
2011. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Hordjál akkor sima nadrágot. Semmi bajod nem lesz tőle. Én 34 hetesen is a rendes nadrágjaimat hordom. Még 1-2 jó rám a gimis korszakomból is.
2011. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem épp ellenkező gondjaim vannak, nekem a legnagyobb nadrágok is kicsik általában,de nem csípőben, hanem rövidek.

Én a C&A-ban láttam 34-es kismama nadrágot, én is ott vettem magamnak amúgy, és azt még lehet bentebb is venni, mert gumis gombolós belül. Bp-en hétvégén láttam is, nem egyet 34-es méretben! 8000Ft volt, nem tudom neked ez mennyire drága egy farmerért.

A másik ahol vannak kis és nagy méretben az a Bonprix, nézd meg a netes oldalukat,15 napon belül visszaküldheted ha nem jó.Ott is mindig van 34-es méretben, hátha az jó lenne neked!

2011. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most várom a negyedik babámat de soha nem vettem kismama ruhát,a farmereket lecseréltem gumis derekú nadrágokra és bő szabású fölsőket használtam.
2011. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!