Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megnéztem a nadrág méreteimet,...

Megnéztem a nadrág méreteimet, és mindegyik különböző. Tu segíteni? Melyik a legkisebb méret? Mennyire vagyok kicsi?

Figyelt kérdés

1. 6-os méret (made in usa): (köldökömig érő szoknyanadrág)nagy rám egy kicsit, de azért nem csúszik le rólam.

2. XS-es méret: alig fér a seggemre.

3. S-es: feszes

4. XXS/32/4: feszes

5. 25-ös (feszes csőnadrág): elég feszülős, a gombnál is.

6. még egy 25-ös (sima farmer): pont jó, egyáltalán nem feszül, ez megy föl legkönnyebben a fenekemen.

8. M-es (poliester anyag): kicsit csúszik le rólam.

Köszönöm szépen!! 18/L


2010. márc. 1. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

34-36 -os a ruhaméreted

XS-S ruham.

És 26-os farmerméret.

2010. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én mondjuk annyira nem is értem a kérdésedet... Ez miért fontos? Úgyis úgy vásárolsz nadrágot, hogy bemész a boltba és felpróbálod, nem pedig az alapján, hogy valaki ideírja, hogy szerinte 36-os a méreted... Nem? :)

Őszintén szólva szerintem nehéz is meghatározni egyértelműen... Nekem egyik márkánál 40-es kell, valamelyiknél 38-as... van ahol S-es,van ahol M-es, van L-es cuccom is... Sőt van egy kínai nadrágom ami 44-es :). De még a 46-os is olyan kicsi volt belőle, hogy a teljesen normál méretű barátnőmnek akkora kellett.Felpróbálom a boltban, és amelyik a legkényelmesebb megveszem. Az meg hogy hányas, nem nagyon érdekel. :) :)

És hogy mennyire vagy kicsi? Hát... az xxs, a 25, meg a 32 nem a szomóbirkózók mérete...

2010. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!