Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rá tudok valahogy jönni, hogy...

Rá tudok valahogy jönni, hogy a fejét vagy a popóját nyomja-e ki?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok eddig medencefekvésű volt a babám és már nagyon kíváncsi vagyok megfordult-e, de uh csak 2 hét múlva lesz! A köldököm felett kicsit jobbra van egy nagy kerek dudor mit folyton kinyom, de nem tudom buksi-e vagy popó? :D

Meg lehet különböztetni valahogy?


2011. szept. 12. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam megkülönböztetni, csak uh után gondoltam végig, hogy akkor most mije, hol lehet.

Nekem 34 hetesen fordult meg farosból fejvégűbe, és rendesen éreztem, majd szétfeszítette a hasam, úgyhogy ebből következtettem arra, hogy megfordult. De tapogatás alapján nem jöttem rá!

2011. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én nem éreztem még semmi erősebb mozgást amiből azt szűrtem volna le hogy megfordult, hacsak nem éjjel...
2011. szept. 12. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét lányommal meg voltam róla győződve ennyi idősen, hogy a fejét érzem felül. A nagyobbik lányomnál ránézésre még a doki is azt tippelte, hogy még nem fordult be. De aztán az UH megmutatta, hogy megfordultak időben mind a ketten. És a feneküket úgy tudták kinyomni, hogy totál asszimetrikus volt a hasam.
2011. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 12. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanott éreztem mindig ahol te, hogy kinyomja magát. Azt hittem mindig, hogy a feje, nekem is faros volt. Doki azt mondta szerinte a feneke, így is volt és ennek ellenére is marad faros a babám. Lába lent volt, feneke jobb oldalamon , a bordáim alatt, a feje nem tudom hol volt.
2011. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanoda dugta mindig, a jobb mellem alatt, és a popója volt:)Remélem Neked is már befordult!!!
2011. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!