Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta kismam vagyok állandóan...

Mióta kismam vagyok állandóan fáj a fejem, lehet ezen segiteni valahogy?

Figyelt kérdés

Gyógyszert nem akarok állandóan be venni. Nem igen tenne jót a babának. De, hogy mostmár minden nap fáj. Már alig tudom a dolgaimat elvégezni. Nincsen valami ötletetek?

15 hetes kismami.


2011. szept. 25. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a magne b6 bevált. A szívdobogást és a légszomjat is megszüntette.

27hkm

2011. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod rendben van?


Ha igen, akkor sajnos előfordulhat hogy a babád nyom valami ideget. Én az első lányommal voltam így. Heteken át minden mozdulatra azt hittem ottmaradok. Ha feküdtem jó volt, de ahogy megmozdultam majd szétment a fejem. A 18. héten mozdult egyet a lányom, és onnantól mintha elvágták volna a fejfájást. Egy másodperc alatt megszűnt. Kitartás!

2011. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szinte minden nap fájt a 20. hétig kb. De volt, hogy annyira, hogy egész nap nem tudtam felkelni az ágyból se. Aztán hirtelen elmúlt és azóta egyszer sem fájt.

35 km

2011. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Belladonna 9 ch nevezetű homeopátiás bogyót használok, mert az mégsem gyógyszer, és migrénes vagyok.

2 óránként pár kis golyócska belőle, ezt lehet addig ismételni amíg el nem múlt, de nekem még a legrosszabb migrént is elmulasztja 3-4 adag.Utána nem jön elő.


18 hkm

2011. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok szintén,vérnyomásommal minden ok.Folyadékot eleget iszol?Én próbálok erre odafigyelni és mintha jobb lenne.
2011. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy ivós, de mióta kismama vagyok nagyon oda figyelek. És mintha jobban is kivánnám a folyadékot. A vérnyomásom alacsony, de nem nagyon iszok kávét , mert a szivem viszont nagyon beindul ás ugy lüktet a testem, hogy azt hiszem szét is vet. De mostan ra mintha ez is szüünne, ugyhogy 1 kapucsinót már megiszom egy nap. Mert ugy gondoltam, hogy a kávé hiány miatt is fájhat a fejem., Ma reggel is iszonyatos fejfájással keltem, és ittam egy kávét és nem fáj a fejem. De mindig attol rettegek, hogy megint bele ál. Biztos a terhesség erősiti fel nekünk ezt a dolgot. De kibirom valahogy mert mi nagyon sokat vártunk erre a babára. De valahogy a boldogságomat mindig be árnyékolja ez a fejfájás.

2011. szept. 26. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!