Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nögyogyászom azt mondta...

A nögyogyászom azt mondta kerüljem a házas életet de valahogy most jött el az az idöszak hogy nem tudom megálni hogy ne csínáljuk vadul észre sem veszem és bevadulok. Mit tegyek káros ez a picinek? 13 hetes kismama!

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőgyógyász azt mondta,higy kerüld,akkor nem vadul is kerüld.
2011. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi :-)
2011. nov. 14. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy valamire gondoltam: a babára.

S máris elhessegettem a szex körüli gondolataimat. Sokkal fontosabb volt a baba egészsége, mint egy kis hancúrozás, mint hogy kiderüljön miattam lesz valami baja, mert nem tudom megállni...

2011. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a babádra gondolj nehogy valami baja legyen.most ő az első...
2011. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk is ez volt 7 hétig, aztán orvost váltottam és kiderült, hogy semmi bajom, és lehetett volna házasélet. De az kemény 7 hét volt.
2011. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
12:52 es vagyok én is folyton a babára gondoltam, hogy inkább megállom, minthogy baja legyen.
2011. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi az offért, de nem igazán értem ezt a kérdést. A nőgyógyász figyelmeztet valamire, te pedig feljössz ide és kiírod ezt az óriási fontos problémát...

nagyon intelligens lehetsz nem mondom...

vaduljál csak, hátha még nem tapadt meg rendesen a baba és elmegy... be..ás komolyan mondom!

2011. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha a dokid azt mondta h kerüld a szexet,akkor min denféle szexet kerülni kell,nem csak a vad szexet.mi nem érthető ezen????
2011. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORNÁLUS komenteket aki negatív kommentet írt azt is köszönöm de valahogy nem érdekel nem erre voltam kiváncsi!!!!!!!
2011. nov. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!