Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki túlsúllyal esett teherbe,...

Aki túlsúllyal esett teherbe, az mikor érezte a baba első mozgását?

Figyelt kérdés
Főleg azok válasza érdekelne, akinek a hasán van/volt jócskán úszógumi. Első babánk lesz.
2011. szept. 12. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

elso babanal 14 hetesen, masodiknal meg nem erzem :((

(most 15 hetes vagyok)

2011. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én túlsúllyal estem ugyan teherbe ikrekkel,de elsősorban nem a hasamon volt a háj...ennek ellenére csak 20 hetesen éreztem őket konkrétan,addig csak olyan volt kb. a 17. hetet követően,mintha vmi hullámozna bent.
2011. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 17-18 hetesen vettem észre először.Igaz nem az első baba így talán tudtam mit kell érezni.Most 26 hetes vagyok nagyon sokat mozog éjjel nappal és látható is és a párom is érzi már.Pedig azért van Háj:)amin átkel neki rúgni.Mennyi idős terhes vagy??
2011. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 16 hetesen egyértelműen tudtam már, de nekem is második az elsőt később kb 18 héten
2011. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

16 hetes vagyok. Sajnos nem tudom konkrétan kijelenteni, hogy őt éreztem e pár napja, elég sokszor van bélmozgásom is, amit megérzek.

Mindenki egyértelműen tudta, hogy a baba az?

2011. szept. 12. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:

szia , én nagy túlsúllyal kezdtem a terhességet, nekem a hasamon van háj, nem is kevés (alap állapotban is terhesnek tituláltak anno) szóval én a 20. héten fogtam rá hogy talán már ő lesz az de nem voltam 100%ig biztos benne. 1-2 hétre rá már tudtam, a védőnő azt mondta hogy no para, mert túlsúlynál főleg ha alma típusú vagy akkor előfordul hogy később veszed észre..

mindenesetre jó babavárást

32 hetes km

2011. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

126 kilóval estem teherbe, óriási hassal. 17. héttől mintha éreztem volna kapirgászást, de nem voltam benne biztos. Viszont a 20. hétben akkorát belerúgott a dopplerbe, hogy összerándultam. Onnantól folyamatosan és minden nap éreztem.


36h km

2011. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19 hetesen éreztem először és volt háj a hasamon, de azt a rúgást a férjem is érezte
2011. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jó sok háj van a hasamon,én csak a 22.héten éreztem először pedig nem első baba...Már kezdtem aggódni,minden este figyeltem tv-zés közben,mikor mozdul már meg?.:-)
2011. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van háj a hasamon, most vagyok a 20. hétben de nem nagyon érzek még semmit.
2011. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!