Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Detralexet irt föl az érsebész...

Detralexet irt föl az érsebész.12 hetes terhes vok. Lehet szedni eggyáltálán? ,

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szedni,de gondolom mondtad a dokinak is hogy babát vársz.Miért irta fel?Fáj a lábad?Én is viszeres vagyok,mütöttek is,de nem kellett gyógyszert szednem.
2011. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia persze,mondtam meg látta a kiskönyvet is.Kaptam harisnyát is mert nagyon csúnya már.Meg a gyógyszert,de én nem mertem elkezdeni szedni:(
2011. szept. 13. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Detralexet szedek, igaz én aranyérre és 34 hetes vagyok. De én utánaolvastam előtte, és azt tapasztaltaltam, hogy elég gyakran adják kismamáknak. Tulajdonképpen ez egy flavonoid-féle, így bajt nem okozhat!
2011. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el szedni,nem lesz baj!Az én lábam is csúnya lett a szülés után,most akarok meni majd injekcióztatni.
2011. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Megnyugodtam.
2011. szept. 13. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!