Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lesz már császár?...

Szerintetek lesz már császár? Vagy ez annak az előkészülete?

Figyelt kérdés

Korházban fekszem multhét ota.faros a kicsi,kevesebb a viz meg 2 héttel kisebb...39 hetet töltöttük.Ma volt vizit és azt mondta az orvos hogy akkor ezt ma megbeszélik de császár lesz elvileg...

Azóta itt volt a nővér és mondta hogy szolt neki a föorvos asszony hogy vegyenek vért meg vizeletet.

Szerintetek a császár előkészülete ez? És ha meg van az eredmény akkor szolnak majd?Izgulok


2011. szept. 13. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem mondanak neked pontosabbat.

Tőlem amúgy vettek vért császár előtt, vizeletet nem, de nekem vajúdás alatt derült ki, hogy császár lesz, és csak vérvételre volt idő. Így lehet, hogy ez már annak az előkészülete.

Kívánok problémamentes legyen minden! Hamarosan jó babázást neked!

2011. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor remélem hogy ez már a mütét miatt lesz.
2011. szept. 13. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam is vajúdás alatt dőlt el a császár (nekem is faros volt)


szerintem csak bebiztosítják, hogy ha mégis császár lesz, akkor meglegyen a labor

2011. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szerdai nap feküdtem be 2 nap túlhordás után.

Csütörtök reggel vért és vizeletet vettek. Lementem uh-ra, nst-re, magzatvízvételre. Utóbbi 2 hét alatt egyszer sem sikerült, mert a 36. héttől 1000 voltam.

Délután megláttam az eredményeket és fehérje volt a vizeletemben. Vérképem pedig pocsék volt és dagadtam rettentően.

Orvosom annyit mondott, hogy várjunk még, hátha beindul a kislány. Nem úgy lett.. péntek reggel mentem nst-re --> itt már gondok voltak. Ezután átmentem uh-ra --> onnan toltak a műtőbe, nem vártak egy percet sem.

Magzatvíz már szinte sehol nem volt, méhlepény állapota pocsék és még sorolhatnám.

Szerencsére egészséges kislányunk született és máig az.


Hogy miért várt ennyit a dokim? Fogalmam sincs ... de elhiheted, ezt átélni .. senkinek nem kívánom. Folyamatosan azt mondták, hogy nyugodjak meg. Szerinted? Úgy remegtem az idegtől, mint még soha! Vérnyomásom összevissza ugrált, nem tudták még az infúziót se bekötni.

Párom reggel 6 órától sík ideg volt, hogy mi történik velünk, ugyanis 10:18-kor született meg a lányunk.


Ami a vicc az egészben, hogy 2 napon keresztül mondtam az ügyeletes orvosoknak és ápolónőknek, hogy pocsékul vagyok és nagyon nincs rendben valami. Annyit mondtak, hogy biztos beindul a szülés ...

2011. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom de nekem a császár az már tuti csak az időpont nem az..nem szeretnék kockáztatni egy komplikácioval meg itt nem is nagyon vezettek le még faros szülést..ugyhogy csak az a kérdés hogy vajon azért vettek vért mert már meg van az időpont?
2011. szept. 13. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!