Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6,5 hetes kismama vagyok....

6,5 hetes kismama vagyok. Tegnap óta a hasamban szúrás szerű fájdalmat érzek, néha belenyilal, ami elég fájdalmas. Eddig csak tompa fájást éreztem. Ez jelenthet valami bajt? A vetélés hogy kezdődik? Bár nagyon remélem, hogy nem az!

Figyelt kérdés
Most emiatt nagyon izgulok, ilyet még nem éreztem. De a nőgyógyászhoz csak 3 hét múlva kell mennem. Addig nem tudom meg, hogy van-e valami baj? Köszönöm.
2009. ápr. 23. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor mehetsz nőgyógyászhoz,mikor terhesrendelés van! Tessék azonnal menni! Nem szabad ezzel viccelni,komoly baj is lehet. Segíteni nem tudok,mitől lehet,de a dokit mindenféleképpen látogasd meg!Ne izgulj,attól nem lesz jobb!Nyugodj meg,irány a doki!
2009. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lefagyott a gépem, pedig már egyszer begépeltem amit mondani akarok:) Szóval ki mondta neked, hogy ne menj dokihoz??? Én a 7. hétben vagyok, és hétfőn megyek. Szerintem még ma menj el hozzá, majd ő megmondja, hogy mi van. Az első babámat elvetéltem, az hatalmas görcsökkel és hasmenéssel ment el. Sok sikert, szorítok. Egyébként, ha hirtelen kelek fel, nekem is beleszúr.
2009. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem lent, 2 oldalon volt izomláz szerű fájdalom, erős szúrások a szalagok tágulása miatt.

De menj dokihoz mindenképpen.

2009. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!