Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok. Tegnap...

19 hetes vagyok. Tegnap pisilésnél egy 1-2 mmes vérpöttyöm volt, mi lehet ez? Előtte is utána is fehér folyásom volt, és azóta sincs semmi. Görcsöm sem. Sőt szerintem babóca is mocorgott. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetett a vizeletben?

Ha biztos nem, akkor nem emelted meg magad? Én azért megmutatnám a dokinak,.

2008. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A saját megnyugatatásodra keresd fel az orvost. Nekem kétszer volt pecsételő vérzésem (16 és 19 hetesen), de mondjuk az nem egy-két mmes volt. Én nagyon megijedtem, és azonnal orvos és uh. Másodszorra, pont szilveszterkor pedig kórház! Azóta pedig ágynyugalom, pihenés! Jobb utánajárni, szerintem! Inkább 100 felesleges hívás...

Minden jót!

28 hetes kismama

2008. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy múlthét csütörtökön voltam uh-on és ott minden rendben volt. Nem tudom ez számít e valamit.
2008. márc. 11. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond a babával, én is dec. 28-án voltam uh-n,minden rendben volt, majd 31-én, mint ahogy az előbb írtam, bevéreztem, azért erősebben, mint Te, pedig akkor már jócskán lassítottam az előző tempón! A doki azt mondta, ilyenkor jóval bővbb a szervezet, és a méh vérellátása, és ilyen előfordulhat, de... Vigyázz nagyon, és csak a biztonság kedvéért nézesd meg magad! Nekem a kórházban magnéziumos infúziót, majd sima magnézium tablettát adtak.

Nem tudom, nem e esetleg valami fertőzés, mert néhány hete kaptam kúpot, és pl. amikor tisztult a szervezetem akkor rózsaszin folyásom volt, Na meg egy-két vérpötty az egyik este, de az alig látható! Na de gondolhatod, én ezek után mára annyira féltem, de a doki megnyugtatott, hogy ez utúbbi csak egy tisztulási folyamat!

Mindegy azért csak nézesd meg, és inkább pihenj, lassíts a tempón!

2008. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!