Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 10+3 hetes. Mindig...

Ma vagyok 10+3 hetes. Mindig megfordul a fejemben hogy meg marad e a babókám? Nemtudom hogy merjük e beleélni magunkat? Ti mit mondtok mekkora esély van rá hogy megmarad a manó?

Figyelt kérdés
5 éve volt egy terhességem de sajna rosszul végződött.Már 3 éve vártuk a kisbébit,végre itt van de naon félek még.Lehet lepontozó a kérdésem,de negatív válaszokat kérlek titeket tartsátok meg magatoknak.Köszi!
2009. ápr. 23. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én 5 hetes terhes vagyok, és nekem is m indig ez jár a fejemben. de nem szabad a legrosszabbra gondolni, fej a fejjel, minden rendben lesz!
2009. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Tudom mit érzel én is így voltam(vagyok).nekem tavaly volt egy babám.amikor 1 évvel később újra terhes lettem rettegtem az elején hogy ő megmarad-e és minden olyan dolognál amit tavaly éreztem megijedtem, de hittem és nagyon reménykedtem még most is hogy vele minden rendben lesz és hidd el neked is jobb lesz meg a babának is ha nem gondolsz rossz dolgokra.Örülj a babának és légy boldog, ezt ő is megérzi.Már csak pár hét és sokkal nagyobb lesz az esélye hogy megmarad nektek.Beleélni magatokat még szerintem nem érdemes,még mi sem merünk annyira vásárolgatni,de beszélni imádunk róla.Tehát fel a fejjel, örülj és bízz.Remélem minden rendben lesz,sok boldogságot kívánok.

18 hetes kismami

2009. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is 5 hetes vagyok, túl vagyok már két vetélésen, amikor megtudtam, hogy megint babót várok nagyon boldog voltam, de bennem van a félsz, hogy mi lesz. De úgy döntöttem, hogy most NEM lesz semmi baj, teljesen pozítívan állok a dolgokhoz. Tehát te se gondoljál semmi rosszra, csak a szépre, nem lesz semmi baj. Nemsokára egy csodálatos babátok lesz és nagyon boldogok lesztek. :)
2009. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok és köszönöm a biztatást!!!Mindenkinek sok sikert és sok boldogságot kívánok!!Amúgy mi is szeretünk róla beszélni és nevetni hogy hogy lesz mint lesz!!Mégegyszer köszi!!!
2009. ápr. 23. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

szia!


A vetélés nem automatikusan jelenti azt , hogy a további terhesség(ek) sem sikerülnek!

Nagyon sok nődoki biztatja a kismamikat , hogy vágjanak bele ezután a "rossz"élmény után is a babaprojektbe , mert ha nincs szervi vagy genetikai gond a háttérben , akkor minden oké, minden adott hozzá. Ha pedig van ilyen ok, azt már nagyon jól tudják előtte kezelni :)) Úgyhogy jó babavárást :)

2009. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 hetes terhes vagyok, túl egy vetélésen és egy szülésen. A kislányom most 2 éves. Amikor 2 hónappal a vetélés után kiderült, hogy terhes vagyok, mindent másképp csináltam, mint az előző terhességnél és ez bejött. Az elsőnél megtartottam a pozitiv tesztet, a másodiknál kidobtam. Az elsőnél már tervezgettem, hogy milesz, hogylesz, a másodiknál csak a 12-13. héten mertem remélni, hogy már nem lesz baj. Amúgy azt nem értem, hogy mi az, hogy 10+3 hét?? Miért 10+3? Az nem 13 hét? Elvégre 40 hét a babavárás, nem 37+3. Vagy én tudom rosszul?:)))
2009. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10 hét 3 nap.Köszi a választ!
2009. ápr. 23. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak pozitívan:) Minden rendben lesz, mindig csak a jó dolgokra gondolj.

Nekem is volt egy vetélésem( 12 hetes volt a manó), rá 2 hónapra terhes lettem:) most, április 30-án lesz 1 éves a gyönyörű,okos lányom:):)

Nem mondom, hogy nem aggódtam,(rettegtem) de próbáltam pozitívan gondolkodni, még akkor is mikor 12. hétig hánytam, majd 16. hétig barnáztam. A 36. héttől meg úgy néztem ki mint egy lufi,olyan vizes voltam. Az orvosom azt mondta tuti előbb jön a baba, erre még ráhúztunk 3 napot:):)


Minden jót kívánok Nektek!!! Boldog babavárást:):)

2009. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ééértem:) látod ez meg sem fordult volna a fejemben:) Amúgy meg ne félj, persze egy kis rettegés mindenkiben benn van, de szerintem inkább próbálj meg más dolgokkal foglalkozni. Sok sikert:)
2009. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hamarosan megkönnyebbülsz majd! Nekem is megfordult a fejemben, most töltöttem a 11.hetet. 7 hetesen állapították meg a terhességet és mivel nem tudtam kivárni a 12.heti uh-t, így nemrég visszamentem a dokihoz, hogy lássam a babát. És ott volt, hatalmasat nőtt, láttam a kezeket, lábakat, ahogy élt. Azóta nyugodt vagyok, de azért a 12.heti genetikai uh-n remélem még egy kő leesik majd a szívemről.

2009. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!