Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, van rá még...

34 hetes vagyok, van rá még esély hogy megfordul a babám?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 34. hetet. A babám még farfekvésben van, ha nem fordul meg, a végén császár lesz.
2008. okt. 3. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jujj ! együttérzek!!

Hát nagyon remélem, mert 30 hetes vagyok, de a mai uh szerint ugyanez a helyzet, ráadásul kicsi a helye..

azzal nyugtatnak, majd még fordulhat, de ha ennyire nem akar..nem tudom..Írhatsz privit is , hétfőn megyek a dokihoz és ott megkérdezek mindent, mert most már én is aggódom, nem akarok császárt!!!! A doki is azt mondta az én hasfalam nem olyan amit szívesen vagdosna..

2008. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még megfordulhat, én olyat is hallottam, hogy valakinek a 38. héten fordult meg.
2008. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom,hogy első babásoknál még a szülés előtti nap is befordulhat, és ezt tapasztaltam is, az egyik barátnőmnél így volt!!!
2008. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán megfordulhat még!Volt akinek szülés napján fordult meg.De vannak"trükkök"is.Csörgess kulcscsomót a zsebedben,vagy világítsd zseblámpával a hasad alsó részét.Hátha kíváncsi a kis picurka és erre megfordul:)
2008. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Mivel már kevés helye van, kicsi rá az esély, de ha úgy nézzük 5-6 hét alatt még bármi megtörténhet. :)

23 hetes kismama

2008. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor NST-n mondta az egyik kismama, hogy a 39. hétben van, és most fordult be a babája. Szóval semmi sem lehetetlen.
2008. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem most fordult be 37 hetesen!Ne aggódj ügyes babod van,és tudja,hogy mit kell tennije!! Pusz 37 hetes Pocakos Zsuzsa
2008. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Szerintem is megfordulhat, mert az én kislányom is a 38 hetes UH-ra fordult meg (igaz, koponyavégű fekvésből medencevégűbe, de a lényeg ugyanaz). Bár nem kell aggódnod akkor sem, ha nem fordul meg, mert igenis meg lehet szülni a faros babákat. Én úgy szültem a lányomat: első baba, komplikációk nélkül. Én is rettegtem a császárnak még a gondolatától is. Ha van ezzel kapcsolatban kérdésed, írj nyugodtan, szívesen válaszolok rá.

Annak idején engem mindenki elrettentett a faros szüléstől mondván, hogy nyakig fogok szakadni, na meg napokig fogok vajúdni. Hát nem így lett. 6.45-kor kerültem a szülőszobára, és 21.05-kor már a mellkasomon szuszogott a babóm.

Ne aggódj!!! Könnyű szülést!!!

Zita

2008. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem a32-ik héten indult be a szülés,saját magam kitudtam tapintani hogy keresztben fekszik a baba nagyon féltem hogy nem tudom természetes uton megszülni,de az orvosom megnyugtatott hogy minden rendben lesz mire itt az idö befordul a szülöcsatornába,igaza lett.a természet tudja a dolgát.
2008. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

a faross szülésről annyit gyerekek,hogy azt nem kívánom senkinek.

2 óra hosszáig el volt akadva a szülőcsatornába a kisfiam és a végére már nem is emlékszem.(de nem akarom részletezni)

senkit nem biztatok rá ,de vagy sikerűl vagy nem.

ha nem akkor nagy az esélye egy oxigén hiány által kialakult szellemi fogyatékosságnak.

nem is engedik ma már az első babásoknak .

ne félj még az utolsó percben is megfordulhat ,nekem ez nem jött be ,de ha sokat foglalkozol vele,meg fog fordulni.

szívből kívánom, hogy így legyen

"egy faros kismama"

2008. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!