Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes terhes vagyok és elég...

35hetes terhes vagyok és elég sokat lépcsőzöm, mivel a negyediken lakunk. Ettől megindulhat hamarabb a szülés?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ha lépcsőzől sokat akkor nehezet ne cipelj és lassan menj úgy, hogy ne fáradj nagyon ki, inkább pihenj emeletenként. Igy nem valószinű, hogy befolyásolná a baba hamarabbi megszületését.
2008. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is a negyedik emeleten lakok, semmi problémát nem jelentett ez a szülésnél, (én a 39. héten szültem meg a kislányomat), persze a cipekedést tényleg kerüld, ha lehet. Ne aggódj!
2008. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is megmászok naponta néhány emeletet.Most,hogy baba veszettül elkezdett nőni,egyre nehezebb a felmászás,így visszavettem a tempóból,és szépen lassan megfontoltan tipegek fölfelé,és ha bevásárolni megyek,akkor is hátizsákot viszek nem szatyrot...a háton két vállon egyenletesen eloszlik a súly,és nem jelent akkora terhelés,mint ugyanaz egy kézben.
2008. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!