Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen időközönként és ki,...

Milyen időközönként és ki, hogyan végzi a terhességi vizeletben a fehérje szűrést, vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Az elsővel nekem a választott szülésznőm végezte, akkor amikor találkoztunk és cgt-zett (fizetős), de most nincs választott szülésznőnk.

A kórházi ctg-n meg nem néznek vizeletet.


2011. jan. 9. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a vizeletet a védőnő szokta vizsgálni, havonta egyszer. Aztán majd a vége felé (36. hét után) fogja csak a szülésznő, amikor megyek be a kórházba NST-re.
2011. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

2 havonta kellet vérvételre járnom (rh- vagyok) és akkor pisilni is kellet mindig.Egyébként szóba se került a védőnőnél olyan,hogy ő nézné meg nekem akár mivel stb

2011. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nálunk se néz a védőnő ilyet

én is rh neg...de még csak 2x voltam vérvételen...27. hét

2011. jan. 9. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minden alkalommal helyben a védőnő meg is nézi és az eredményt felvezeti a kiskönyvbe (pedig falu). Kb. havonta kell menni.
2011. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
havonta a védőnő nézi vizeletből és beírja az eredményt a kiskönyvbe
2011. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A védőnő nézi nekem havonta egyszer,illetve a kórházba minden vérvételnél kell pisilni is.
2011. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ahol nem nézi a védőnő, az mért nem nézi?

nekem sose nézte és a környéken másnak se

2011. jan. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!