Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnap esti zuhanyozás után...

A tegnap esti zuhanyozás után egy "adag" vízszerű színtelen szagtalan folyadék jött belőlem. Vajon mi lehetett ez? És mitől? Ez normális?

Figyelt kérdés

Csak két pillanat vagyis kétszer egymás után egy pillanat volt az egész mikor éreztem hogy folyik.Előtte sosem volt ilyen, még csak folyásom sem és azóta sincs.Másnak is volt már ilyen?Lehet többször is elő fog fordulni?Kellemetlen lenne ha mondjuk az utcán vagy vendégségben történne újra.

15+6 hetes kismami


2008. aug. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Elő fog fordulni,nagy valószinűséggel,de ez nem gond,teljesen normális,addig amíg nem viszked,v. nem büdi.Terhességi folyásnak hívják.Nekem is van ilyen.Ha zavar hordj tisztasági betétet,de ne idegeskedj ezen,más nem látja kívülről rajtad.Bugyit meg hordasz gondolom :-)
2008. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi:viszket.30 hetes pocis
2008. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Szerencsére semmi viszketés és nem is volt büdi sem.Természetesen hordok bugyit ahogy tisztaságit is :) csak ilyen még nem volt és egy kicsit meglepődtem mert nem tudtam mire vélni.
2008. aug. 7. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát sajna a terhesség alatt egy idő után beálla folyamataos folyás, mindegy, hogy előtte volt vagy sem. Én sokszor 2 tisztaságit használok egy nap, mert mikor elmegyek wc-re és utána húznám fel a bugyim tiszta nedvesség, az meg ugye nem jó, mert a melegben és a nedves helyen a baktériumok jobban szaporodnak. Úgyhogy mindig van a táskámban tartalék. Pedig úgy utálom :S
2008. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!