Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a cukorterheléses...

Normális a cukorterheléses vizsgálat után a rossz érzés a gyomromban? Nekem nem túl jó, szomjas vagyok, de semmilyen folyadék nem esik jól, ételt se nagyon kívánok, pedig éhes is vagyok. Ez azt jelenti, hogy rossz lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi köze a 2 dolognak egymáshoz.

Én nagyon pocsékul voltam utána (múlt héten voltam), hirtelen elgyengültem, elálmosodtam, enni nem is tudtam már aznap. Eredményem még nincs.

2008. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a cukros löttyöt kellett meginni, nem tartozom azon szerencsésekhez, akiket zsemlével és tejjel kényezettek...
2008. okt. 27. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég rossz volt a gyomrom bár én utána egy picit éhes voltam és haza felé megettem egy pogit! Amint hazaértem ki is hánytam!Nem hinném, hogy ez befolyásolni fogja az eredményt!

34 hetes kismama

2008. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valóban, jó lett az eredmény!

Boldog babavárást kívánok mindenkinek! :-)

2008. okt. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!