Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Grapefruit kivonat használható...

Grapefruit kivonat használható terhesség alatt? Itt valaki ajánlotta gombára, de a tájékoztatón az áll, hogy terhesség alatt nem ajánlott. Vírusos szemölcsöm van, hatásos lenne rá, ihatok-e, és helyileg kezelhetem-e vele?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ugy tudom h terhesség alatt nem lehet. Én régebben probáltam szemölcsre,nekem sajn nem vált be.
2008. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Háááát remélem, hogy lehet, mert én a 20. héttől használom.

A bioboltban kérdeztem, hogy lehet -e, és a Celsus grépfruitmagcsepp kivonatot ajánlotta.

Nem alkoholos. A tájékoztató füzetben benne volt, hogy kismamák is szedhetik.

3.600 Ft

Ne ijesszetek meg!!!! Miért ne lehetne szedni? Mostmár én is kiváncsi vagyok.

30. hetes kismama

2008. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok. Ezt találtam:


-A graprfruit-mag csodálatos tulajdonságaival kapcsolatosan számtalan kutatás folyik szerte a világban. A magok kivonatát természetes antibiotikumként, nagy hatékonyságú vírus- és gombaölő szerként tartják számon. A kivonat már igen csekély mennyiségben sikeres volt több száz különböző baktérium- és vírustörzs, gombatörzs és parazita elpusztítása esetén, a hasznos baktérium-törzseket viszont csak túladagolás következtében károsítja.

-A KÉSZÍTMÉNY HATÉKONY FERTŐZÉSEK ELLENI VÉDELEMBEN IS.


-A grapefruitmag-kivonat bioflavonoidot, glikozidot, C vitamint és fehérjéket tartalmaz.

-A készítményt a gyümölcs magjából és a gyümölcshús egyes részeiből nyerik.

-A MAG HATÓANYAGAI ELPUSZTÍTJÁK A KÓROKOZÓK CITOPLAZMÁJÁNAK MEMBRÁNJÁT ÉS SZABÁLYOSAN "KIÉHEZTETIK" ŐKET ANÉLKÜL, HOGY AZ EMBERI SZERVEZETET KÁROSÍTANÁK, EZÁLTAL TERMÉSZETES MÓDON SEMMISÍTI MEG A VÍRUSOKAT, BAKTÉRIUMOKAT, GOMBÁKAT ÉS PARAZITÁKAT.

A Grapefruit-csepp hatóanyagai elsősorban a

-CANDIDA tünetegyüttes,

-gyomor- és bélpanaszok,

-GOMBÁS BETEGSÉGEK, BŐRGOMBÁS BETEGSÉGEK,

-megfázások,

-torok-, orr-, fülfertőzések,

-köröm-, fogínygyulladás,

- HÜVELYFERTŐZÉS,

-VÍRUSOS SZEMÖLCSÖK esetén váltak be.

- ALKOHOLT NEM TARTALMAZÓ KÉSZÍTMÉNY, KATEGÓRIÁJÁBAN EGYEDÜLIKÉNT!!!!! A TÖBBI GRAPEFRUIT CSEPP ALAPJA AZ ALKOHOL, AMIVEL TÁPLÁLJUK A GOMBÁT .....


ÉRDEKESSÉG: A legújabb kutatások alapján a fertőtlenítés természetes és eredményes új módszerét jelentheti a kórházak fertőző osztályain, a műtőkben és az ivóvíz, uszodák vize és tiszítóüzemek kórokozóktól mentesítése területén is!!!!!

A grapefruit anyagai természetesen gyorsan és káros melléktermékek keletkezése nélkül bomlanak le - így nem károsítják a környezetet sem.

A GRAPEFRUIT-KIVONATOT KÜLSŐLEG ÉS BELSŐLEG, SZERVEZETÜNK ÉS KÖRNYEZETÜNK FERTŐTLENÍTÉSÉRE EGYARÁNT HASZNÁLHATJUK.

FELHASZNÁLÁSI TERÜLETEK KÜLSŐLEG::


- Vírus-szemölcs (verucca), és herpesz esetén

- A szájüreg és a fogak , kisebb fekélyek, szájpenész, gombás fertőzés, rossz lehelet, szuvasodás, fogkő, fogínygyulladás esetén

-Szőrtüszőgyulladás, vágott seb, bőrkiütés, övsömör, ekcéma, szemölcs, bőrgomba, korpásodás, fejtetű esetén külsőleg

-Aromaterápiás módszerként a fürdővízhez keverve, vagy inhalálásra, gargalizálásra


-Kiváló konzerváló hatása miatt befőttek eltevésekor, természetes kozmetikumok tartósítószereként meggátolja a penészedést

-Sebek kezelésében avokádó- vagy olívaolajjal elkeverve, ecsetelő-szerként alkalmazva hatásos

-Krémekbe keverve hatékony ellenszere az ekcémának, herpesznek, pattanásoknak, fertőzéses eredetű bőrkiütéseknek

-Izzadó lábak, intim testrészek szagtalanításában szintén hatékony

-Háztartási fertőtlenítőszerként is rendkívül eredményes: élelmiszerek - zöldségek, gyümölcsök, húsok lemosására, takarításnál, klímaberendezések, hűtőszekrény, úszómedencék, házi szökőkutak, betegszobák fertőtlenítésére, penészedés gátlására, mosásnál ruhaneműk fertőtlenítésére

-BELSŐLEG:

- A torok és az orr fertőtlenítésére nátha, köhögés, rekedtség, torokfájás, gégegyulladás esetén

-Gyomor-, bélrendszeri problémáknál: hasmenés, gombásodás estén, ezen kívül étvágy- és emésztésjavító, segít a normális bélflóra rendezésében


HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ:

Belsőleg alkalmazva általános használati útmutató: naponta 2-3 alkalommal 3 cseppel kezdjük, majd lassan emelve a dózist kb. egy hét elteltével érkezzünk el a 3 x 15 csepphez. Ezt követően újra csökkentsük kb. egy hét alatt az adagot. Figyelem! A kivonat a szembe nem kerülhet! Kizárólag hígítva használjuk! Hígítatlanul szemölcsök, láb- és körömgomba esetén használható külsőleg. Citrusallergiában szenvedők nem szedhetik. Csecsemőknél és kisgyermekeknél kisebb adagot használjunk.

Várandós anyukák is szedhetik.

2008. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor lehet nekem az alkoholos fajtára mondták...én régebben szedtem,immunrendszererősitőnek naon jó,de sajn a szemölcseimet nem vitte le.
2008. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!