Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után mennyi idöre...

Melutothné kérdése:

Vetélés után mennyi idöre lehet ujra probálkozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi három hónapot vártunk és rá a harmadik próbálkozásra jött össze a gyerek.
2011. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát :)

Mi nem vártunk :), november végén műtöttek, üres petezsák miatt és drágámmal megbeszéltük nem védekezünk, ha akar majd jön ... december végén megjött egyszer és januárban már nem :) holnap leszek 38 hetes :)

Pici fiunk bármikor megérkezhet :)

2011. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem attól is függ, hogy ki mennyi idősen vetélt, vagy szakították meg a terhességét.Sógornőmnek 10 hetesen üres petezsák miatti műtétje volt, köv.hónapban terhes lett.Tehát műtét után 6 héttel megjött neki, utána már nem.Ismerősömnek, 16 hetesen szakították meg, genetikai rendellenesség miatt, Őnekik 3 hónap várakozást mondtak, de a letelt hónapok után sikerült is Nekik.Doki nem mondta?Habár ha szerintem nem emelte ki, hogy mennyit várjatok, akkor nyugodtan próbálkozzetok:)

Sok sikert!

2011. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek remélem nekem is összejön hamarosan

4 hetesen elvetéltem

2011. szept. 20. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor nyugodtan próbálkozhattok szerintem:)

Sok sikert!!!

2011. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!