Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után mennyi idővel...

Vetélés után mennyi idővel lehet újra próbálkozni? Majdnem 6 hetes voltam.

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
3-6 hónapra rá már lehet. Azért írtam így, mert orvosa válogatja, ki mennyit javasol.
2008. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En 10-11 hetes voltam a tavaly amikor elveteltem,es a doki fejezte be.Az en dokim 3 honapot javasolt,h minden helyre jo9jjon oda bent,de azt mondta,h ha veletlenul hamarabb terhes leszek,az sem baj csak akkor majd jobban oda figyelnek ram.

Hat mi megtartottuk a 3 honapot+3 honap volt mire sikerult ujra....most vagyok 12 hetes.

Sajnalom,de sok sikert kivanok(a kov. babahoz)!

2008. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kilenc hetes voltam , amikor sajnos nem voltak életjelek, és műtétre került a sor.

Az orvos nekünk 2-3 hónapot mondott, vagyis, úgy fogalmazott, hogy 2 mensit várjunk meg.

De azt se lehet tudni, hogy mikor jön meg a műtét után először, van akinek csak 6-8 hét múlva.

Nekem normálisan megjött a következő hónapban.

bár olyat is hallottam, hogy valaki a műtét után egyet menstruált és utána már terhes lett, és minden oké volt.

Szerintem érdemes várni kicsit tovább, lelkileg is jobb lesz!

Kitartás és sok sikert a későbbiekre!

2008. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha "természetes" úton ürül ki a méh, akkor ált. a következő mensi után már lehet próbálkozni.

Ha műtét volt, akkor 3 hónap múlva.

2008. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem kellett műtét, de még holnap vissza kell mennem a kórházba még1 uh-ra és vérvételre. De amiket a kórházban csináltak teszteket, már csak halványan volt + azaz a hcg űrül ki a szervezetemből. A hőmérséklet mikor fog helyreállni? Mert még mindíg 37,3 volt reggel, most meg 37,7. Van hányingerem de lehet hogy csak hirtelen ettem székelykáposztát itthon, mert elötte a kórházban szinte semmit. Kedden kezdődött a vérzés, akkor be is mentem a kórházba. Azt mondták spontán vetélés. :(
2008. máj. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!