Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos tegnap este 14 hetesen...

Sajnos tegnap este 14 hetesen elvetéltem éjjel a mentő vitt a Péterfybe és müvi uton befejezték a vetélést. Ma du engedtek haza. Mik azok a dolgok amiket itthon csinálhatok és miket nem? A doki mondott hogy nem kell feküdnőm és 2 hét mulva controll.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nehezet emelni, hajolgatni nem kéne, de ami a legfontosabb, az a lelked regenerálása... Pihenj, sétálj, olvass, tévézz, vagy akármit, ami ki tud kapcsolni, a házimunka megvár..
2009. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
MI történt? tudják már a dokik?
2009. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Szinte mindent,fizikai munkát nem,ha fáradtnak érzed magad pihenj.

Én abortusz után a vártnál sokkal jobban voltam,ezért másnak virágot ültettem,losoltam,stb.stb,ami ezzel jár.Aztán az eröltetéstől a bal alkarom,(a bal csuklómba volt a kanül)nagyon fájt majd 2 hétig.Besárgult,doki azt mondta belül véraláfutásom lett,ezért fáj a karom.

Szóval csak csínnyán,de bármit csinálhatsz.Emelni persze nem lehet.

2009. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Ne emelj , ne járkálj sokat , ne cipekedj.Házimunkával csak csínján ! :))

Próbálj sok vitamint szedni , és folyadékot inni. Ez a "folyamat" sajnos vér-és energiavesztességgel is jár. Pihengess, olvasgass.

2009. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem takarítottam, nem hajoltam, nem emeltem. És 2 hétig nem volt szex.

Az orvosom ajánlására multivitamint szedtem, meg napi egy 500 mg-os cetebe C-t, ez nagyon jó vérzéscsillapító is. Meg ugye az immunrendszert sem árt erősíteni. A multivitamin pedig a vérképzés miatt nagyon jó!

2009. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nekem a 10. hétben halt el a terhességem és műtéttel fejezték be. Ilyenkor valóban azt mondják, hogy ne emelj nehéz dolgokat, kádban nem lehet fürödni, csak betétet használhatsz és azért pihenni is kell pár órát. Egyébként pedig érzed, hogy mit bír a szervezeted, túlzásba ne vidd és akkor minden rendben lesz. Kitartás!
2009. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!