Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberben szülő kismamák...

Októberben szülő kismamák milyen ruhát készítetek elő a csöppségnek? Miben hozzátok majd haza?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányom tavaly októberi, mikor hazahoztuk kb. 14-15 fok volt, napsütés.

Rajta egy rövidujjú body, egy rugdalózó volt, egy vékony sapi, egy átmeneti overall, és egy takaró (ezt levettem róla amikor már a kocsiban ültünk).

Azt szokták mondani, hogy plusz egy réteg ruha legyen rajta, mint rajtad, amikor még ilyen pici (illetve egy sapi és takaró az évszaknak megfelelően).

2011. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én október 1-re vagyok kiírva,de most egy kissé össze zavart ez az idő változás,úgyhogy két szettet készítettem,párom majd az időjárás alapján hozza be a csöpinek a rucit.

A borúsabb időre készített szett:

1 vastagabb sapi,kötős.

1 rövid ujjú body,

1 hosszú ujjú plüss rugdalózó

1 kiskabát, (kocsikabát szerű,kicsit vastagabb mint a polár,)

Fél vastag pléd.


Jó időre való szettünk (ami tegnap elmúlt :) )

1 ujjatlan body

1 három darabból álló szett : hosszú ujjú pamut felső,kis plüss naci,plüss kardigán,pamut zokni,vékonyabb sapi.

A bodyt azért raktam be,hogy a dereka ne legyen kinn.

Plédet ehhez is raktam,csak egy kicsit vékonyabbat.

Remélem jól készítettem össze.

Még hiányzik a tapasztalat,de anyum azt mondta,mindig egy réteggel több kell a babusoknak,mint magunknak.

Boldog Babavárást és kitartást!

Üdv:

39 hkm

2011. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!