Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után 2 nappal lehet...

Vetélés után 2 nappal lehet kissebb sétára menni, vagy lehet esetleg valami sulyos következménye?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Kisebb sétára mehetsz , az még jót is tesz ilyen szép időben :)

2009. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2009. ápr. 24. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz, én már takarítottam is. De után apihentem mert sokat fájt azért a hasam.
2009. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már a műszeres befejezés napján este sétálgattam a korházban, de csak óvatosan, mert délután hánytam egy banán, meg az altató miatt, és kicsit féltem, nehogy összeessek. Persze, hogy sétálhatsz, de azért csak óvatosan, gyakran ülj le, pl. a parkban, vagy tegyél-vegyél a ház körül, ha van udvarod. Sajnálom, ami veled történt. Ne aggódj, minden rendben lesz.
2009. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jót fog tenni a séta. Én irodai munkát végzek, és a sok ülés kifejezetten nem volt jó, amikor nekem missed ab miatti műtétem volt. A műtét utáni naptól szinte egész délelőtt "talpon" voltam, persze délutánonként mindig pihentem. Arra a pár óra fekvésre viszont kb. 1 hétig szükség volt.

Tenyél úgy, ahogy azt a szervezetesd megkívánja. Jobbulást testileg és lelkileg egyaránt!

2009. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!