Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hétben vagyok hajnalban...

18. hétben vagyok hajnalban meg ma reggel szúrkált lent a hasam alja. Most azt hallottam hogy ez nem normális és azonnal menjek orvoshoz. De ha nem görcsöl, és nem vérzek akkor nem lehet gáz nem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak nől a méhed..nekem is volt h szurkált oda lent..23 hetes kismama
2008. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a növekedés miatt van. Ha nincs erős görcsöd, fájdalmad és nem vérzel, akkor biztos nincs baj.
2008. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

25.-ik hétben vagyok és még mindig van ilyen problémám. Szedj magnéziumot!

Nekem azt mondta a doki hogy ha nem vérzek és amig lábra tudok állni addig nincs baj. No-spa-t ajánlott.

Igaza van az előttem szólónak, a méhed még egy darabig nőni fog, most lehet köldök alatt 1-2 ujjnyival. Szóval normális dolog.

2008. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sokat szúrkál,hol középen,hol a petefészkemnél,teljesen normális,hisz nő a méh, tágul.Persze az orvos csak megnyugtat, de nem érdemes idegeskedni,hidd el nincs baj.Boldog babavárást !

24 hetes kismama

2008. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott szurkálni.Hol rövidebb,hol picit hosszabb ideig,de már hónapok óta...29 hetes kismama
2008. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!