Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hétben vagyok, és második...

34. hétben vagyok, és második napja görcsöl a gyomrom, szerintem valami olyan ételt ehettem. Már a terhességem előtt is nagyon sok baj volt a gyomrommal, de szervi betegséget sosem találtak. Árthatok ezzel a babámnak? Hasfájós lesz akkor ő is?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 08:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy természetesen a gyomorproblémám erős bélgörcsökkel jár, ami azért időnként elég fájdalmas.Lehet hogy diétáznom kellene a szülésig?
2008. márc. 29. 08:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetes vagyok és nekem is a 34. héttől erős gyomor fájdalmaim vannak de terhességem elött sosem volt probléma vele. Lehet ez a terhesség velejárója, nem tudom. boldog babavárást
2008. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok a 34. hét végén, és így a vége fele nekem is voltak gyomorproblémáim. Nem olyan sok, 2-3 alkalommal, de ilyenkor az esetet általában egy hasmenés is kísérte. De szerintem én ilyenkor megterheltem valamivel a most amúgyis érzékenyebb gyomromat. Ez a gyomorfájás nekem iszonyatos volt. Jött, pár percig fájt, aztán alább hagyott, majd pár perc múlva ismét elkezdte csavarni a gyomromat. Hát nagyon rossz. Elvétve a terhesség előtt is szokott lenni nekem ilyen, (évente 1x max 2x), ha valamivel elcsapom a hasam.

Egyébként nem hiszem hogy a gyerek ettől lenne majd hasfájós. Ők amúgyis hasfájósak eleite. Legalábbis jó részük.

2008. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!