Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, bugyborékoló hüvely,...

SOS, bugyborékoló hüvely, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
32 hetes várandós vagyok, ma voltam dokinál, csupán pár órája, azt mondta, minden rendben. Most viszont pont mentem egyik szobából a másikba, semmi hajolás, semmi emelés nem volt, egyszer csak elkezdett bugyborékolni lent, elég sokáig tartott, majd egy percig, csak álltam, megdermedtem, hogy mi a fene ez??? Elmentem WC-re, megnéztem, nem folyik semmi, semmi vér, semmi nyák, csupán a bugyborékolás, mintha levegő távozna, csakhogy nem tudom, hogy került volna oda... Megijedtem, első baba, nem tudom, mennyire normális ez. Járt már valaki így? Aggódjak miatta, vagy nyugodjak meg? Azóta negyed óra is eltelt, és semmi, már nem bugyborékol, és továbbra sem folyik semmi. Akkor ugye nem lehet gond? :S
2011. szept. 20. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az orvos vizsgált levegő került a hüvelyedbe. Ez előfordul,,sőt nemi élet közbe is :)

Nincs semmi baj!

Teca

2011. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy első írta, levegő került a hüvelybe, minden oké:)

Huuh, ne tudd meg a szülés után az első 6 hétben hányszor volt nekem ilyen...nagyon durva volt:)

2011. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen alapból is előfordult a terhességem előtt is!

Olyan mintha pukiznál, csak a hüvelyeddel. Nekem néha még hangja is van, és olyan tényleg, mintha pukiznék.

Volt hogy sex után a párom azt hitte, aztán együtt nevettünk rajta, hogy az a hüvelyemből jön, csak ugye nehéz egy "külső" szemlélőnek bizonyítani.

A lényeg, hogy semmi baj nincs,csak levegő volt!

2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!