Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 2. vagy 3. trimeszzterben...

Ha a 2. vagy 3. trimeszzterben valami baja van a babának, pl fuldoklik, vagy rosszul érzi magát odabent, annak van valami jele?

Figyelt kérdés

Második babánkat várom, és folyton aggódok.

Nem tdom megmagyarázni, ez olyan anyai előérzet, folyton azon aggódom,hoyg valami történik,amiről senki sem tehet de ha észrevenném akkor lehetne segíteni...


Mit lehet tenni?

Járjak sűrűbben dokihoz?


2011. szept. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Így be fogsz csavarodni, ráadásul többet ártasz a babának!

Azzal egyébként sem lennél előrébb,ha sűrűbben járnál dokihoz.

Amíg minden nap érzed,hogy rugdos, addig nyugi!

2011. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is sokkal többet parázok a második babámmal mit az elsővel. Most az az új, hogy nehogy valami baja legyen ISTEN ŐRÍZZ!!! Az elsővel meg sem fordult ilyen a fejemben. Ja és nagyon parázok, hogy hogy fogom bírni jó leszek e neki meg ilyenek az elsővel biztos voltam benne hogy tuti anya leszek.
2011. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Komolyan nem tudom mi van velem...az ember azt hinné a második babánál már minden simán megy.


Egyébként ha arra gondolok,hoyg rugdos minden nap akkor nem lehet baj, ezoké.

Csak rögtön felmerül bennem a kérdés,hoyg mi van ha egyszer azért fog rugdosni mert valami baja van....???


Azt hiszem tényleg be fogok csavarodni :-)

2011. szept. 21. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs, a barátnőm babája megfulladt minden előjel nélkül:(

Az én kicsimnél kiírás előtt 1 nappal vették észre,hogy hetek óta nem fejlődik,betekeredett a köldökzsinórba.(valahogy így mondták)

De nyugodj meg,azért nem minden terhesség negatív.

2011. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:(((

Én is ilyenektől parázok :(

Te hány hetes vagy?

Én 34, de már nagyon várom, hogy végre megszülessen!

2011. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én még csak 23 hetes vagyok,de már szinte a fogantatástól kezdve így parázok, a jó ég tudja miért??!!


Alig várom,hoyg január legyen,és megszülessen a kisfiam,és fellélegezhessek,hoyg egészséges,és minden rendben van vele.


Azért tettem fel ezt a kérdést,mert egyre csak fokozódik bennem az aggodalom.

2011. szept. 21. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el bennem is, főként, hogy már teljesen kitölti a baba a pocakomat!
2011. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!