Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisfiú magzatok lustábbak a...

A kisfiú magzatok lustábbak a pociban mint a kislányok? Kisfiúk erosebbeket tudnak rúgni, boxolni, stb? csak puszta kíváncsiság hogy kinek milyenek a tapasztalatai

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 10:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem fiú, nagyon sokat sírt picinek és rendkívül szeret mozogni jönni-menni felmászni mindenhova, rohangálni stb.mind a mai napig 4.5 éves-

A pocakban tisztán emlékszem nem sokat mozgott!!! Szegény férjem hetekig próbálkozott hogy elcsípje egy egy rúgását. A vége felé is keveset mozgott.

A másodikom lány, 15 hetesen már éreztem hogy mozog és onnantól meg se állt, forgott összevissza volt haránt-medence fekvésű és a 38 héten fordult be fejvégűbe végre. Idekint irtó nyugis jó baba volt eleinte evett aludt :) Most 2 éves persze aktív hiszen pici gyerek, de közel se annyira mint a bátyja.

Nekem semmi összefüggés se volt ez alapján.

2011. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13.06 vagyok úgy értem hogy volt haránt fekvésű aztán medence aztán megint haránt és végül fejvégű összevissza váltogatta.
2011. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom mindenkinek a válaszokat!majd meglátjuk milyen lesz a picuri,még 4 honap és kiderul, csak már telne el:-)de már igyis jobb mintha csak az az elején volnék, kozelebb vagyok a célhoz:-)
2011. szept. 23. 17:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekunk kisfiunk lesz es szetdongeti a bal oldalam neha s olyan aktive h anyat nem nagyon hagyja alukalni mikor anya szeretne...de ki tudja milyen lesz majd ha megszuletik, mozgekony v nyugott. Nem szamit a mienk.
2011. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!