Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki hátradönthetős biciklis...

Aki hátradönthetős biciklis gyerekülést használ, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk biciklizni, egész napos túrán, a kislányom 20 hónapos. Nem tudott aludni az ülésben, csak 15 percet, mert nyeklett-nyaklott szegény. Felmerült bennem, hogy nem lenne-e jó egy dönthetős, de a férjem szerint hülyeség, mert árt a gerincének, a gyerekülést nem arra találták ki, hogy aludjon benne, és amúgy is, minél több funkciója van egy dolognak, annál kevésbé tudja ellátni az alapfeladatát. Ezek az ő szavai....én meg nem tudom, mit higgyek, jó lenne, ha tudna ott is aludni, de ha nem jó stb. akkor nem akarom erőltetni.
2010. aug. 26. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőméknek olyan van, annyira nem lehet hátradönteni,hogy kényelmesen lehessen benne aludni,ebben is előrebicsaklik a feje a babának,hiába van döntve egy kicsit. És hát igen, igaza lehet a férjednek, nem arra találták ki hogy aludjon benne a gyerek, de sztem azért még mindig jobb,ha abban szunnyad el,mint a tök egyenes ülésben.
2010. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!