Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levetetitek a köldökzsinórvért?

Levetetitek a köldökzsinórvért?

Figyelt kérdés
Melyik céget javasoljátok? Mik az áraik?
2011. szept. 23. 19:17
1 2 3
 11/23 sumergo ***** válasza:
100%
Napokig keresgéltem a neten, különböző orvosok, professzorok írásait keresgéltem. Mindenki azt javasolta, hogy nem érdemes levetetni, fentebb már felsorolták az indokokat. A levetetés mellett csak azok a cégek kampányolnak, akik ezzel foglalkoznak. Nem vetetjük le. A keringő vérből ugyanígy le lehet vetetni, ha szükséges lesz.
2011. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert a gyereknek fel sem lehet használni, akitől leveszik. Max testvér, vagy rokon. kb 20-30 kg-ig.

Tehát felnőtt nagyi, anya, apa eleve kiesik. Testvér nem biztos, hogy lesz. A gyereknek, meg bukta, mert ha baj van eleve hordozza az őssejtje a betegséget.

2011. szept. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

Levetettük. Kaptunk sok ellentmondó tanácsot, de végül úgy döntöttünk, hogy ki tudja hová fejlődik az orvostudomány, ha csak egy pirinyó esély van arra, hogy ez a lépésünk megmentheti a gyermekünk életét, akkor már megérte. 170.000 Ft volt a levétel, és évi 10.000 Ft a tárolás. Én nem érzem felesleges kiadásnak. Ki tudja pár év múlva mivel állnak elő?

Cord Blood Centerrel kötöttünk szerződést. Ők az egyetlenek, akik nagyon komoly biztosítást kötnek a szerződő felekkel.

2011. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mint itt néhány laikustól látható, beveszik ezeknek a cégeknek az ijesztgetését.

Persze mert félti az ember az egyetlen gyerekét.

Ebben csak az az undorító, hogy ezek a cégek is tudják mi az igazság, és a tulajdonosok marha gazdagon és jól élnek a hazugságaikból.

Mert a szülő a gyerekéért mindent megtesz, és ezek erre apellálnak.

Aki leveteti gondolja csak át, az igazi szakemberek miért nem preferálják?

És itt mint sokan leírták, roham léptekkel fejlődik a tudomány nem kell néhány év és akik levetették sajnos rájönnek (de nem fogják beismerni), hogy felesleges volt.

Jelen állás szerint bármely a adott szervezeten belüli élő sejtből, nyerhető őssejt.

Mi megtudtuk volna fizetni, de inkább adom a rászorultaknak, mint gazdagítsam ezeket a szélhámosokat.

2011. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én még zárójelben hozzátenném a dologhoz, hogy mikor szülészeten dolgoztam (egy nagyon jó nevű kórházban) szem és fültanúja voltam annak amikor az orvos közölte, hogy jó lenne ha néznénk egy vércsoportot a gyereknél, mert fogalmuk sincsen kié a vér amit levettek...

Nah, ennyit arról, hogy mennyire is veszik ezt komolyan... Pont annyira amennyire kell.

2011. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez egy olyan tèma amiben mindenkinek màs a meglàtàsa, anyagi helyzete, sok a pro ès kontra.

Mi levetettük a vèrt is ès szövetet is. Èn olyan dolgokat olvastam hogy mi ezt a döntèst hoztuk.

Baba-mama tudakozòn keresztül kötöttük a sejtbankkal ès így kaptunk kedvezmènyt ill. egy ajàndèk èletbiztosítàst egy èvre nekem. Így került a kettô (vèr ès szövet) 420.000,- Ft-ba. Ebbe benne van 18 èvig a tàrolàs utàna a gyerek tulajdona lesz nagykorùsàgàval ès utàna ô rendelkezhet vele.

2011. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:03


Ebbe meg az a kamu, hogy 18 évig semmit sem lehet tárolni, mert a jelenlegi fejlettség mellett is csak 10 évig lehet úgy tárolni bármit is, hogy később felhasználható legyen.

De hát kinek mi. Én nem erre dobnám ki a pénzem.

2011. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Mi levetettük.Németbe élünk itt van lehetőség hogy leveteted a gyerekednek mi 350eurot fizettünk egyszeri díj meg évente 72 euro/ év, 10 év után 48/év. A másik lehetőség leveted és beadod a "közösbe", azért nem kell fizetni, és felhasználják akinek szüksége van rá. Vagy nem veteted le.
2011. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

12:03-as vagyok.

Èrdekes amit nekem írsz mert a szerzôdèsünk így szòl a sejtbankkal. Nem hiszem olyant mernènek a szerzôdèsbe írni amit nem tudnak vàllalni hisz akkor perelhetnènk a cèget.

2011. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
12:03-nak üzenem: Én a Németországban élő vagyok, itt is tárolják 25 évig.Szerintem sem 10 évig használható fel
2011. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!