Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rozsaszin, nagyon enyhe...

Rozsaszin, nagyon enyhe verzes 6-7 hetes terhesen?!?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnal vizsgalaton, mar 2hete tuti a bebi erkezese, huvelyi ultrahangon minden rendben volt. Jo helyen van a mehben, a szivhangja is rendben.

Most megis lefekudtem egy ora alvasra es utana pisilesnel a papiron lattam hogy picit rozsaszin. Egy tamponnal "megneztem" es tenyleg. Ha tegnap minden rendben volt, ugye nincs mitol felnem?! Mitol van ez? A legtobb netes portalon csak a vetelest emlitik... Koszi a segitseget!!


2011. szept. 23. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
A vérzés/görcsölés mindig fenyegető vetélést jelent. Érdemes bemenni a kórházba és kapni fogsz gyógyszereket, h megmaradjon.
2011. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen jelent bajt,de elkéne menni a dokihoz,mert ír fel neked rá valamit.viszont ha görcsölsz is és vérzel akkor már gond lehet.


nekem is volt ilyen és minden rendben volt a babával.

2011. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen volt pecsételésem azonnal rohantam a kórházba. Hála istennek semmi gond nem volt. Nézesd meg magad az a biztos.


30hkm

2011. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj vissza az orvoshoz, hogy nézzen meg. Nagyon hasonlít az én esetemre, nekem fentről jött a "vérzés". Ez az én kérdésem volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Azóta jól vagyunk, a gyógyszer és a pihenés segített. Velünk maradt a kisfiunk.

39+5h km

2011. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában sokaknál ekkor észlelhető ilyen jelengég,nálam mindkét terhességnél ilyen volt,elsőnél mindig vizsgálatok után ezt azzal indokolták hogy ilyenkor ott minden vérbővebb lesz,de akkor is és most is kaptam gyógyszereket,biztos ami biztos.Hormon vizsgálatot is kérhetsz,a felborult hormonok miatt is lehet.12 hétig kell szedni,de utána már nem szabad.Szerintem ha világos rózsaszín és nincs görcsölés akkor nem lesz baj,de ha nem múlik és a hasad is fáj és bővül a vérzés akkor mindenképp doki.Ja és a neten ne kutakodj,az inkább árt mint segít,a dokid az aki igazán meg tud nyugtatni!Hívd fel ha nyugtalan vagy!További problémamentes hónapokat kívánok!

35 hetes kismama

2011. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első terhességemnél volt ilyen azonnal hívtam a dokim (5 hetes voltam) vasárnap volt, azt tanácsolta hogy pihenjek amennyit csak tudok és hétfő reggel menjek be hozzá 8-ra, mert nincs a városban!De ha erősödik menjek be a kórházba, nehogy baj legyen!DE nem erősödött :) és kaptam utrogestánt 3*2 meg magnéziumot 3*2 és 12 hétig kellett szednem! :) Már 21 hós a lányom! :)ÉS újra babaás vagyok, de itt nincs gond remélem nme is lesz!

Dru

2011. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajna nálam is így kezdődött.Elment a picike.
2011. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Beágyazódási vérzés lehet a legvalószínűbb! De én is csak azt tudom mondani, menj dokihoz. Ott az uh megmutatja, ha gond van!
2011. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Beágyazódási vérzés a 3. hét körül van, amikor az anya még nem is tudja, h terhes és szívhangnak még nyoma sincs.
2011. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ugyanez a problémám. Csütörtökön elmentem a dokimhoz, aki csinált uh-t, és azt mondta, hogy a terhességgel minden rendben, a picinek van szívhangja, nem a méhemből jön a vérzés. Kaptam rá Rutascorbint 3*1-et. Két hét múlva kell megint mennem. Ha nem görcsölsz, és nem erősödik a rózsaszínűnek a színe, akkor nem kell megijedni. De azért, hogy megnyugodj nézesd meg magad a dokival.
2011. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!