Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira fáj néha a babó...

Annyira fáj néha a babó mocorgása meg ahogy befeszít egy-egy pózba, meddig tart még ez? Második baba. Ilyen nem volt az elsővel.

Figyelt kérdés
Hihetetlen az első babám itt kint is nagyon eleven, de ő harmad ennyit nem mocorgott főleg nem ilyen intezíven és fájdalmasakat. Mi lesz őbelőle? Pedog ő lány nem fiúúú s mégis. Néha sírni tudnék olyan erősek..Vígasztaljatok meg!
2010. ápr. 15. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első volt ilyen. Sajnos vígasztalni nem nagyon tudlak, még vajúdás alatt is ezt csinálta és a vehemens rugdosása miatt az utolsó hetekben szét is repedt a bőröm ott, ahol a legjobban feszegette.


Nálunk bejött az is, hogy amilyen a pociban, olyan kint is. Egy kis sajkukac, állandóan mozgásban van. Míg más gyerekek leülnek játszani, ő a csilláron lóg...

2010. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én a másodikat fiamat várom, még 9hét van hátra- de KINYÚVADOK! az elsővel is ugyanez volt! De idekint olyan édes türelmes gyerek lett- a párom csak ezzel vígasztal, hogy legalább a ketteskével is könnyű dolgunk lesz ha majd idekint lesz.

Iszonyatosan kínoz, rettenetesen fáj- én sem tudom mi lesz velem még kereken 9hétig. :-S

De nekem az első is ilyen volt. Még csak a 7.hó felében voltam, már akkor sírva mondtam a féjremnek, hogy vigyen be a kórházba és vegyék ki a kölköt, mert nem bírom tovább. Azért kibírtam valahogy - de a vége már iszonyat nehéz volt. Sztem most is ez lesz! :-S

2010. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy meddig tart? A szülésig! :)

(bocs)

Nekem néha az utolsó 1,5 hónapban olyan erősen rányomta a fejét a hólyagomra, hogy miközben sétálgattam, azt hittem, bepisilek. Kitartás!

2010. ápr. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a szülésig fog tartani,sőt egyre erősebben fogja csinálni.
2010. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!