Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeopátiás szereket egyszerre...

Homeopátiás szereket egyszerre de különböző problémákra lehet szedni?

Figyelt kérdés
Olyan "szerencsés vagyok" hogy 40+1 naposan szépen letörött a fogamból egy darab és iszonyatosan fáj zsibbad már a fél arcom. De így már nem hiszem hogy eljutok fogorvoshoz, van itthon rá homeós bogyóm de mivel szedek többfélét is a vajúdás könnyítésre, meg a tágulásra, nem tudom, hogy beszedhetem e ezt is. Ezt a fogam már kezelték egyszer terhesség alatt de kiesett belőle a gyógyszeres tömés mikor letört a darabja. Attól félek így szülésnél még ez is fog fájni ha esetleg összeszorítanám a fogam:(
2011. szept. 25. 20:54
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint 40hét + 1 nap bocs
2011. szept. 25. 20:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Háááát... én külföldön élek, és az orvosunk felírt egy homeós bogyót, azt csak receptre lehet kapni. Közben adtam fogzásra recept nélkül kapható cseppeket, kérdeztem, mehet-e a kettő együtt. Azt mondta, hogy a recept nélküliek gyengék, azokat adhatom együtt (pl. náthára és fogzásra valót), de az övével együtt ne adjak mást.

Viszont nem tudom, otthon milyen homeós szereket árulnak.

Ez hasznos nagyon nem volt. :D

Na mindegy, én mást vennék be a fogra, nem homeóst, hanem valami fájdalomcsillapítót, amit szedhetsz.

De szülés közben szerintem a legkevésbé sem fogod érezni a fogfájást... :D

2011. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha hagysz a különböző homeopátiás szerek szedése között 2-3 órát eltelni, akkor úgy még fognak hatni, nem nyírják ki egymás hatásfokát.

Próbáld meg így, és érezni fogod hogy hat e a fogadra!

2011. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedheted, csak ne egyszerre, hanem kis különbséggel vedd be őket. Minden problémádra hatni fognak.


Könnyű szülést!

2011. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!