Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapos terhes vagyok,...

3 hónapos terhes vagyok, tegnap este megcsípett valami, mára nagyon csúnya a csípés, kb 3 cm átmérőjű, és elindult belőle egy piros csík. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj az orvoshoz,ugyeletre,nehogy komoly legyen,dehat ez a piros csik nem valami bizalom gerjeszto!Es beszelj nogyogyaszal is!
2009. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mi ez a csík?? Az alkaromon csípett meg de már fáj a felkarom, vállam is.
2009. ápr. 26. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj orvoshoz!!! Ha a csík elindult az nagyon ne jó, a szívedig ne jusson!! Sürgősenn menj az ügyeletre!!!!!!!
2009. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csík akkor szokott elindulni amikor valamilyen rozsdás dologgal sérted meg magad és akkor kell a tetanus hogy megálljon.Úgyhallottam hogy a szívig megy és utánna..Bocsi nem rémiszgetni akarlak de minnél hamarabb menj orvoshoz nehogy valami nagyobb baj legyen!!Merre megy a csík?
2009. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg hogy mit mondott az orvos.
2009. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felfelé megy a karomon. Most indulunk az ügyeletre, utána megírom mit mondott! Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 26. 16:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami fertőzött dög csíphetett meg, a csík úgy tudom, vérmérgezés jele is lehet. Írd meg, mi van veletek!! Jobbulást!
2009. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na meg is jöttünk. Azt mondta a doki, hogy valószínűleg fertőzött bogár csípett meg. Kaptam egy kalcium injekciót, szerinte nincs gond. Nem is ment tovább a csík, sőt mire hazaértünk, halványabb is lett. Remélem nem lesz gond!
2009. ápr. 26. 17:36
 9/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, örülök.
2009. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jol vagy? Nem faj a karod mar? Es a csik latszik meg?

Lehet kapni sprayt, amivel befujod magad, es elriasztja a szunyogokat, bogarakat. Nezd meg DM-ben, Rossmann-ban, es fujd be magadat estenkent.

Remelem nem lesz semmi komoly ebbol a csipesbol(((

2009. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!