Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a 0,39mlU/ml HCG...

Mit jelent a 0,39mlU/ml HCG érték?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ez az érték mit jelent???0,39mlU/ml, a referencia érték pedig: 0,0-2,9!!! Nem tudtak normális választ adni bent... És most nem értem az egészet... Méhen kívüli terhességet nézték...Előre is köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. szept. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon alacsony HCG érték, tuti nem vagy terhes. A referencia érték azt jelenti, hogy normál esetben (tehát nem terhességnél) eközött az értékek között mozog a hcg mennyisége. És te a 0,39-el közte vagy. Ez akkor neked jó, mert ez kizárja a méhen kívüli terhességet. De miért gyanakodtatok rá? Ilyen értékkel még a teszt is simán negatív. orvosnak mutattad már?
2011. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos gyanakodott rá, mert nem jött meg több mint 3 hete, mostmár lassan 4-ik hete. Voltam orvosnál aki nem látott hüvelyi uh-n semmit, de a tünetek megvoltak, és ki akarta zárni ennek a lehetőségét is. De bent nem mondtak nekem semmi érdemlegeset amikor kérdeztem,hogy mit jelent... Köszönöm szépen a választ.:)
2011. szept. 28. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orvos nem mondott rá semmit? Csak megnézte, azt jól van, mehetsz haza? Huu azt hiszem orvost kellene akkor váltanod...

Valami más miatt nem jön meg. A tüneteket nem lehet, hogy amiatt érezted, mert babát szeretnél, és a menstruáció kimaradása is okot adott arra, hogy azt hidd, terhes vagy? Csak mert ilyen alacsony értékkel nem igazán lehettek tüneteid. Még várj egy kicsit, aztán ha továbbra sem jön meg, vizsgáltasd meg magad egy másik orvossal, nincs-e valami hormonális probléma, vagy bármi. Gondolom a cisztát azért észrevette volna uh-on. Aztán lehet, hogy nincs semmi, csak most kimaradt egy hónap. Kívánom, hogy mielőbb jöjjön helyre a dolog!

2011. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a jó kívánságot. Igazából nem terveztünk babát, tehát nem görcsöltem rá erre.
2011. szept. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!