Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az édességet kívánta...

Aki az édességet kívánta milyen nemű babája született? Van ilyen jellegű összefüggés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én eleinte kifejezetten nem kívántam az édeset, kislányom lesz.

A fiamnál a sósat nem szerettem, később bepótoltam.:)

2011. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En nem kivantam semmit, es kislanyom lett :D
2011. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
semmi összefüggés a baba neme és aközött, hogy mit kívánsz, egyáltalán kívánsz-e valamit. ez csak egy régi babona, abból az időből, mikor még nem volt uh és igyekeztek előre megjósolni a baba nemét. 4 gyerekem van. igazán egyiknél se voltam kívánós, de pl. egyiknél se bírtam megenni az édeset, mert égette tőle a gyomromat a gyomorsav. mégis 2 fiam és 2 lányom van, közülük csak 2-nek lett nagy haja (másik babona, ha ég a gyomrod, a babának nagy lesz a haja).
2011. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

lányomnál is kívántam az édességet és ettem is rendesen,és most a fiamnál is ugyanúgy kívánom és fogyasztom is.

Én amúgy is édesszájú vagyok.


30hkm

2011. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Édeset kívántam (éjjel nappal!) és kislányom lett.

Most mindent kívánok (sósat savanyút), csak az édeset NEM!,és most kisfiam lesz!

2011. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 krisztivan ***** válasza:
Az elejétől kezdve a terhességemnek ,majd meghaltam a sörért.Az utolsó hónapban pedig az összes létező édességet(ideértve a tortabevonót is)felfaltam itthon.Kisfiam lett.
2011. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már régóta nem voltam édesszáju, de mikor a fiammal terhes voltam, állandóan a csokin járt az agyam. :) A lányommal egyáltalán nem volt ilyen, akkor inkább a sós ment. De nem hinném, hogy van ilyen összefüggés.
2011. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
édes - lány lett
2011. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és gratulálok a babákhoz!Kíváncsi voltam ki milyen ízeket kivánt a nem függvényében.Elég eltérőek a tapasztalatok.Várok még tapasztalatokat!
2011. szept. 27. 22:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Terhesség első felében sósat kívántam, második felében édeset. Az elején sós pogácsákkal álmodtam, aztán meg csokitortákkal. De nem lett kétnemű a lányom. :)
2011. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!