Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheléses vizsgálat...

Cukorterheléses vizsgálat előtti napon kell valamire figyelni az étkezésnél?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem nem mondtak semmit de aznap éhgyomorra kell menni és nekem mondták vihetek citromlevet mert anélkül ihatatlanul édes_:)
2009. ápr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző napi étkezés az éhgyomri értéket befolyásolhatja csak. A terheléses eredményt nem tudod befolyásolni vele. Annak eredménye attól függ, hogy a megnövekedett cukor mennyiségre képes-e elegendő inzulint termelni a szervezet.
2009. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra megyek egyszer, én késő este eszek valamit.

Majdnem elájultam mire sorra kerültem, pedig nem volt több fél óránál. Jó alacsony is lett a cukrom, még a terheléses is.

Persze ha később reggelizek a szokásosnál, már szédelgek, ez biztos egyéni dolog.

2009. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én szerdán megyek cukorterhelésre.Éhgyomorra kell menni,nekem is mondták,hogy vigyek citromlevet.A Védőnő azt ajánlotta,hogy előtte 2nappal ne egyek semmilyen édességet.AZ az ma és holnap:(25hetes km.
2009. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mikor én mentem a múlt héten a doki csak annyit mondott, hogy előző nap kerüljem az édességet, reggelre éhgyomorra kellett menni, vihettem magammal citromlevet ami ihatóvá teszi a cukros vizet,

Boldog babavárást,

25 hetes kismama:)

2009. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia!Csak azt fogyaszd,amit amúgy is szoktál,mert akkor megtudod,milyen a terhelésed,ami abból jó,hogy ha magasabb érték lesz,akkor nem árt diétázni.Igy nem lesz baja a babának és neked se!Egyébként is érdemes diétázni,mert sokan teleeszik magukat mindenfélével,ami felesleges kalóriákat tartalmaz,utánna meg megy a panaszkodás,hogy nem tudnak lefogyni!

Jó egészséget kivánok nektek!

A válasz sok mindenkinek nem fog tetszeni,jöhet a lepontozás!

2009. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

SziasztoK!

Köszi a segítséget. Én is úgy gondoltam, hogy nem csinálok semmi extrát, aztán bízzunk a legjobban. A kilókkal nincs gond egyelőre, 3 kg-nál tartok, talán az még nem sok.

Miért kellene lepontozni? én egyet értek a véleményeddel, bár szerintem alkatfüggő is hogy ki mennyit hízik.

boldog babavárást

2009. ápr. 27. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon jól döntöttél!A 3 kg nem sok és tényleg alkatfüggő a dolog,én csak azokkal nem értek egyet,akik 20,30 kg-ot is hiznak,ami nem tesz jót se a babának,se a mamának.

Majd ird meg a vizsgálat eredményét,kiváncsi vagyok rá!És szoritok,hogy jó legyen!

2009. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, oké amjd szerdán talán lesz eredmény akkor írok. Eddig semmi gondom nem volt, az éhgyomri az jó volt-tudom ez nem jelent semmit sem-, szóval bízom benne hogy rendben lesz.
2009. ápr. 27. 12:39
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!

NA a vizsgálat megvolt. Nem volt semmi gond, nem volt olyan rossz mint itt olvasni. A legnagyobb bajom az volt, hogy éhes lett a végére már nagyon:) Eredmény holnap.

szia

2009. ápr. 28. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!