Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheléses vizsgálat...

Cukorterheléses vizsgálat előtt, hány órával nem szabad enni, inni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vacsora után este 7-8 már ne egyél. Reggel éhgyomorra kell menni.
2010. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták,hogy este 9 után már semmit sem ehetek.

33 heteske

2010. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
inni sem szabad?
2010. aug. 24. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
8 után már ne egyél.
2010. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inni sem nagyon ajánlott. Ráadásul a vérvétel után sem ehetsz, ihatsz, a következő vérvételig. Ami 2 óra múlva lesz. Kellemes...
2010. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vizet szabad inni.
2010. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vizet inni,nem hogy szabad,hanem kell.Ha nem iszol eleget,akár az is előfordulhat,hogy nem tudnak vért venni,mert nem folyik.Persze vizet kell inni,nem üdítőt,teát,kávét stb.,bár szerintem ez egyértelmű.
2010. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a múlt héten voltam és sem enni, sem inni nem szabad. Éhgyomorra leveszik a vért és fél óra múlva behívnak, h az eredményt közöljék, ha jó akkor meg kell innod a cukros vízet, ami fél liter és azután semmit sem szabad enni, inni, még mozogni sem és két óra múlva újra vérvétel és másnap eredmény. Legalábbis Szfváron ez van.

Szép babavárást kívánok neked!

2010. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na akkor leírom. Ma voltam cukorterhelésen, reggel 7-órakor leveszik az első vért és rögtön utána meg kell inni egy nagy pohár tömény szőlőcukros folyadékot, amit persze előtte neked kell a gyógyszertárban megvenni /mármint a szőlőcukrot :320ft/. Ezután 2 órával újból vért vesznek. Elöző este 10-órától az utolsó/második vérvételig semmit nem szabad enni és inni. Másnap kész az eredmény. 25 hetes
2010. aug. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!