Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett így a terhessége...

Más is érzett így a terhessége alatt? Többi lent

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok +7 kg híztam eddig. Bálnának érzem magam, pedig imádom a pocakom, de nagyon nagyon rosszul érzem magam, minden este sírva alszok el, mert akkora vagyok, mint a ház én legalább is így érzem(előtte vékony voltam, a párom szerint jól is áll, hogy kicsit pufibb lett az arcom, végre nem látszik a csontom(ezt ő mondta).).

Más is érezte ezt? Mit csináltatok, hogy elviselhetőbb legyen?


2011. szept. 28. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem vettem róla tudomást, nem hittem el, hogy a rólam készült képek tényleg az igazságot mutatják. Énvédő mechanizmus... Persze, igazából baromi depressziós voltam a tükörképemtől. Nyilván, ha gondok lettek volna a terhességemmel, akkor nem foglalkozom magammal. Az elviselhetőség kedvéért divatos kismama ruhákat vásároltam magamnak, ez a lelkemnek jót tett. Most, a másodiknál még nehezebb, mert bár feleannyit sem híztam még, nem az eredeti súlyomról indultam. Alig várom, hogy megszüljek, és újra diétázhassak. Kitartás: nemsokára a régi lehetsz, és most a baba a legfontosabb.
2011. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele. Én is előtte elég soványka-vékonyka voltam, és 23 hetesen én is kb. +7kg-nál jártam. De azért annyira nem zavart, hogy sírjak miatta, én élveztem a terhességet, az meg még tetszett is, hogy az arcom pufókabb lett, szerintem szebb voltam úgy. Csak furcsa volt, hogy nagyobb a hasam, meg hogy nem férek bele a nadrágokba. De tudtam, hogy ez csak átmeneti időszak, ez ezzel jár, hogyha megszületik, akkor úgy is visszanyerem az alakom. Optimista voltam. :) De igazam is lett, szülés után fél évre belefértem minden régi ruhámba, és súlyban is ugyanott jártam, mint előtte, pedig nem fogyóztam, meg semmi ilyesmi. A bőröm se nyúlt ki, nem lett csíkos.

Szóval élvezd a terhességet, ne foglalkozz most az alakoddal, természetes, hogy a korábbi alkatodhoz képest most bálnának érzed magad, de ezt ne negatívan fogd fel. Durva lenne azért lapos hassal szülni menni, nem? :)

2011. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!:)

Imádom a pocim és nincs is ezzel baj:)

4 éves korom óta napi szinten lovagoltam, feszes volt a fenekem, combom.. Persze a 7 kiló oda ment és most iszonyúan érzem magam ez miatt is, ráadásul csíkos is lettem egy picit, mert a 7 kiló hirtelen jött(17. héten szedtem fel a MagneB6 hatására..:()

2011. szept. 28. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb ha megbarátkozol a bálnával, mert még a nagyja csak most jön. Ez hozzá tartozik a terhességhez. Szerintem ezzel ne foglalkozz.
2011. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy a nagyja még most jön. 36-37 hetes vagyok, és +7kg-nál megállt a mérleg. Jók rám a régi rucik, annyi a probléma, hogy a felsőim kicsit feszesebbek pocakban. Az arcom előtte is kerek volt, de most még kerekebb, még kislányosabb :D Én is sokszor érzem magam hülyén, de én csak a pocakom miatt. Néha azon gondolkozok, hogy milyen vicces lehet, hogy tolom magam előtt a nagy pocakot és úgy megyek, mint egy pingvin :D Szerencsére nincsenek csíkjaim, nem nőtt meg a fenekem, combom, olyanok, mint előtte voltak. Valószínű a napi szintű sport miatt vagyok szerencsés alkat. Viszont olyan szempontból ez problémát jelentett, hogy a pocakom nem előrefelé nőtt, hanem oldalra. Előre nem engedte normálisan a hasfalam, ezért 36 hetesen 16 hetesnek néznek sokan :(
2011. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha el is hízol picit, majd ha lehetőséged van lovaglásra, biztos helyre állsz majd. :) Én is lovas vagyok és még nagyon kis terhes (5 hetes) ne foglalkozz most a kilókkal, majd a paci rendberak. ;)

Jó babavárást!!!!

2011. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!