Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első terhességnél...

Aki az első terhességnél sokat hízott, hogy alakult a második terhességnél a hízás?

Figyelt kérdés
Én az elsővel 25 kilót szedtem magamra, bár akkor faltam mindent ami jött. Most 14 hetes terhes vagyok és eddig 2,5kg plusználtartok, pedig nem eszek édességet, vizet iszok, és nem eszek estére. Akkor hol a hiba?
2011. szept. 28. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 22kg-t híztam az első terhességemnél. A másodiknál már jobban odafigyeltem, és csak 12kg-t híztam. Igazából mindent ettem, de arra figyeltem,hogy este már ne egyek tésztát, kenyeret, rizst, krumplit. Vacsorára túró, tejföl, saláták, húsok jöhettek. De nem vagyunk egyformák lehet,hogy neked más válik be.

Igazából még a Norbi up-date listája is a segítségedre lehet.

2011. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 23-at híztam, a másodikkal "csak" 18-at úgy, hogy odafigyeltem.
2011. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 15-öt híztam, most 28 hetes kismama vagyok és 4kg-nál tartok. Én nem figyelek oda arra mit eszem most többet mozgok a kislányom miatt.
2011. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon bízom benne, hogy most nem fog felcsúszni 25 kg. 15-tel még kiegyeznék, de többet nem szeretnék. Na, majd lesz valahogy.......
2011. szept. 28. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:

elso gondolatom valasznak: MOST MÉG TöBBET hízok :(


en 18 hetesen 7 kilo, uberelhetetlen :(

ebbol 20 deka a gyerek, max fel liter a magzatviz, meg adok meg husz dekat a mehlepenynek (szerintem nincs annyi)

2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok. Utolsónak üzenném.

Én 18 hetesen ugyanúgy +7-nál tartottam a másodikkal! :O Aztán leállt vagy én álltam le inkább. Muszáj odafigyelni sajnos.

2011. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elsőnél 13kg, most 5kg a 33.héten.Köze lehet a Schüssler sónak, amit vizesedésre szedek.
2011. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 25 kilót híztam én is, ami azért durva mert amúgy 50-ről indultam (tehát a nosmál súlyom fele még feljött).

Most 25 hetes vagyok és már 10kg van fent, ez van úgy látszik én terhesen hízok.

2011. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első terhességnél 25 kg híztam, mert mindent csak magamba tömtem és alig mozogtam. Illetve akkor tettem le a cigit, mikor + lett a teszt. Most a másodikat várom, mindenre odafigyelek és rohanok a "nagyobb" után. Most vagyok 26 hetes, eddig 3 kg van rajtam, remélem tudom tartani magam és nem falok fel megint mindent. Mert az elsőnél szörnyű volt a vége, alig tudtam mozogni. Azt nem akarom még egyszer!!!
2011. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha oda tudsz figyelni az evésre a gyerek mellett, akkor maradhatsz karcsú.. Én sajnos nem tudtam, este mikor letettem, a "jutalmam" volt a szendvicsezés, csokizás, minden bűn.

Az elsőnél is 20 kg-t hízta és kb. a másodiknál is...

:-)

A lényeg, hogy egészséges legyél és a baba is! Majd lemegy!

2012. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!