Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fájdalmas az amnioszkóp...

Nagyon fájdalmas az amnioszkópia vizsgálat? Hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Tényleg beindíthatja a szülést? Milyen érzés? 2 hét múlva lépek a 40.hétbe és mondta nst vizsgálaton a nő aki ott van hogy ilyen vizsgálat is lesz. De nem nagyon tudom milyen az.És hogy azt csak egyszer végzik? A dokim fogja csinálni majd?
2011. szept. 28. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a magzatvizvizsgálat. Többször megnézik majd ha tulhordod a babát ,hogy nem zavaros e a magzatviz és ha tisztának találják akkor nincs gond és nem inditanak szülést.

Hát őszintén szolva elég kellemetlen,de szerintem nem fájdalmas. Nekem ha jol emléksze a 2. után beindult a szülés,de ez lehet hogy csak véletlen volt. Egyébként ha jol emlékszem a vizsgálat után volt egy pici vérzés és erre a doki mondta hogy ez normális.

Ja és a dokid fogja csinálni szerintem..nekem ő csinálta.

2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az épp aktuális doki csinálta, a 40. héttől 2 naponta nézték. NST minden nap volt, de amnioszkópia csak 2 naponta. Kicsit kellemetlen, az igaz, de azt a 30 másodpercet ki lehet bírni. Én is véreztem utána, azt mondták, az normális. A 3. ilyen vizsgálat után éjjel indult be a szülés. nem tudom, volt-e köze a vizsgálathoz. Én mindenórásan nem fogtam rá. :)

Rövid vizsgálat, ezen ne parázz, felesleges!

Szép szülést!

2011. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kellemetlen az biztos. Nekem a 40.+5. héten kellett befeküdnöm, mert már kevesebb volt a magzatvíz. Napi 3 NST-m volt, és volt magzatvíz vizsgálatom is. Nekem nagyon fájt, bár én teljesen zárt voltam, így nagyon nehéz dolga volt a dokinak. Viszont ennek a vizsgálatnak köszönhetek mindent. Ugyanis a babám belekakilt a vízbe, és így vették észre. Nálunk is 2 naponta nézték.
2011. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit félek hogy milyen lesz. Legutóbb mikor a doki megvizsgált akkor teljesen zárva volt a méhszáj de ez még 32 hetesen volt. Azóta nem tudom. Mire számítsak? várok még válaszokat szívesen.
2011. szept. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!