Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. héten kinyílt a méhszáj,...

A 20. héten kinyílt a méhszáj, a 32. héten állítólag már zárt?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál és azt mondta, hogy zárt a méhszájam :O

Azért furcsa, mert a 20. héten másfél ujjnyira kinyílt, rengeteget keményedek. Feküdnöm kellene.

MA viszont a kiskönyvembe is azt írta, hogy c3000.


Úgy tudom, hogy a kinyílt méhszáj műár nem záródik vissza...

Teljesen összezavarodtam. :(

Lehet, hogy tovább nyíltam de nem akart már megijeszteni mert tudja, hogy végig paráztam a terhességemet?


2011. szept. 28. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt írta, h zárt akkor hidd el úgy is van. Azzal senkinek sem tenne jót, ha csak a te megnyugtatásodra írna mást, mint az igazság. Ne aggódj ha gond lenne mondta volna.
2011. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudtam, hogy nem záródik a méhszáj, ha már nyílni kezdett. De a dokid biztosan nem hazudott neked, még megnyugtatásból sem, sőt, ha tovább nyíltál volna, és igazán félt, akkor mondta volna, hogy még jobban vigyázz magadra.

Egyébként mikor szültem, volt egy másik szülő nő, akit azért kellett megcsászározni, mert mindig visszazáródott a méhszáj. Vagyis mégis lehetséges?

2011. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges, de az tény, hogy nem gyakori. A szervezet azért tudja a dolgát. A dokinak higgy! :)
2011. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Persze csak egy h@lye gondolat volt, hogy a doki engem akar nyugtatni, csak annyira meglepődtem, hogy nem tudom hová tenni ezt az egészet :)

Örülök neki, mert ez jó hír, csak eddig én is úgy tudtam, hogy ez nem lehetséges :)

2011. szept. 28. 22:35
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki és megkérdeztem Dr. Hamvas Ferencet erről az egészről.

Ő azt írta, hogy ha kinyílt a méhszáj, akkor már csak szülés után tud összezáródni...tehát jól tudtam!

2011. szept. 28. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem akkor sem hazudott az orvosod, szerinted az neki miért lenne jó, ha téves diagnózist állít fel?Ezzel saját magát keverné bajba. De ha ennyire nem bízol az orvosodba, akkor inkább keress másikat.
2011. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm, de voltam másik orvosnál aki szintén nyitott méhszájat érzett!

Azt, hogy a dokim mit miért tesz...hát erre nem fogok választ kapni soha.

2011. szept. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!