Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges ilyen? Egészen a...

Lehetséges ilyen? Egészen a szülésig (állítólag) nem vette észre, hogy terhes.

Figyelt kérdés

Már régebben olvastam ezt a történetet egy újságban,csak azt nem értem,hogy ez hogyan lehetséges.Mert nekem eléggé kitalációnak tűnik.Mondjuk egy filmben lehet,hogy elfogadtható lenne,na de a valóságban szerintem elég sok helyen sántít :S

A történet:a cím valami olyasmi volt,hogy "a szüléskor tudtam meg,hogy terhes vagyok".A főszereplő egy lány volt,aki egészen a szülésig nem vette állítólag észre,hogy terhes.Régebben volt egy barátja,aki elhagyta.Nem járt orvosnál és végig megjött neki,DE még a hasa sem nőtt semennyit sem,nem hízott!Aztán egy idő után nagyon kezdett görcsölni a hasa.Ugye arról nem tudott,hogy terhes,mert nem járt dokihoz,ezért vakbélgyulladásra gyanakodott.Bevitték,erre megszülte a lányát.Aztán még ő volt felháborodva,mert nem kapott semmmiféle támogatást (GYES),mert nem volt terheskönyve.Utólag meg már nem tudott mit csinálni.Hab volt a tortán,hogy a lány az anyjával élt,aki szintén azt bizonygatta,hogy a lányán semmi nem látszott! Meg a lánynak állítólag más volt a méhe,ezért a gyerek nem kifelé nőtt,hanem befelé!Ez meg miféle rendellenesség? Erről sem hallottam még.

Számomra hihetetlennek tűnik ez az egész!Egy gyerek hogy tud "befelé" nőni? Hiszen szétnyomhatta volna a csajt belülről.Gondolom,azt mindenki tudja,hogy mindeórás kismama hasa mekkora!Mondjuk az még hihető,hogy megjött neki végig,mert olyat én is ismerek.De annak a gyereknek valahogy meg kellett fogannia.Erre nem gyanakodott? Akkor elmehetett volna orvoshoz!

De a legjobb ez a "nem látszott rajta" rész.Képet nem mutattak a lányról.Mondjuk lehetséges,hogy az első három hónapban nincs semmi jele,nincs rosszul stb..Meg ha teltebb,akkor a terhesség 4-5 hónapjáig lehet,hogy nem látszik meg rajta!De hogy 9 hónaposan se,az ciki :S A baba normális súllyal született normális időre,úgyhogy nem lehetne ráfogni,hogy kicsi.

Szerintetek lehetséges ez? Vagy más is hallotta már ezt a történetet vagy valami hasonlót? Vagy csak a csaj találta ki az egészet?


2011. júl. 29. 17:55
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én tv-ben láttam.A nő hasi fájdalmakkal ment be a korházba és kiderült az UH-n hogy terhes és szülni fog.
2011. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Sőőt, mindennapos. Bár ez a befele nőtt dolog valóban kamu. Olyan tényleg van, hogy egészen minimálisat nő a has, de olyan, hogy egyáltalán nem látszik meg, olyan egy normál súllyal született babánál nincsen.
2011. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Amúgy már van kb.2 éves,hogy olvastam.

De szerintem ez abszolút nem mindennapos!Komolyan ennyire hülye nem lehet,hogy ennyit nem vesz :S

2011. júl. 29. 18:07
 4/25 A kérdező kommentje:
bocsi 2 éve akart lenni és vesz észre:)
2011. júl. 29. 18:07
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

orvostól hallottam:


egyik éjjel egy jól megtermet roma nőt vittek be a mentősők erős hasi fájdalom miatt.

mikor megvizsgálták kiderült szülni fog...

erre a nő kiakadt hogy ő nem terhes és haza akart menni, alig tudták le fektetni mikor is kibújt a baba :)

kemény mi?


tv-ben volt szintén roma nő, nem tudta hogy terhes állítólag és a baba kicsuszott belőle és fejre esett meg is halt szegénykém.

gondolom csak ezzel védekezett hisz csak úgy nem csúszik ki 1 gyerek sem... a bugyi hol volt?

ja és még azt is állította hogy fájdalmai voltak de nem volt cipője így nem tudott kórházba menni...


vannak emberek akiknek az iq-juk a föld alatt

2011. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Én amit láttam ott a nő nagyon nagy darab volt azért nem lehetett észere venni.
2011. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Utolsó tényleg jó kis történetek:)

Amúgy ez a csaj nem roma vagy nem tudom igazából.Mert volt a babáról kép,és nem nézett ki annak.

2011. júl. 29. 18:10
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szülész szakmában dolgozom. Hidd csak el, hogy mindennapos.

És nem feltétlen azért mert hülye az ember. Tudnék elég megrázó történeteket is mesélni.

2011. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
és egyik sem érezte a baba mozgását?
2011. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hogy a mozgásukat érezték-e,nem tudni.Ez is egy érdekes kérdés.A kedves szülésznő válaszoló pedig írhatna érdekes történetet,mert engem érdekelne az is!
2011. júl. 29. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!